1. Ana Sayfa
  2. Haberler

iOS 14 Widget Smith Nasıl Kullanılır? 2023 GÜNCEL RESİMLİ

iOS 14 Widget Smith Nasıl Kullanılır? 2023 GÜNCEL RESİMLİ
0

Apple severlerin uzun süredir beklediği iPhone iOS 14 güncellemesi nihayetinde çıktı. iOS 14 ile birlikte iPhone’lara pek çok yeni özellik geldi, bunlardan birisi de Widget Smith oldu.

Widget Smith nedir?

Widget Smith iOS14 ile birlikte gelen bir ana ekran özelleştirici widget uygulamasıdır. Bu sayede ana sayfanızı özelleştirebilir ve çeşitli yeni özellikleri ana ekranınızda kullanabilirsiniz.

Widgetsmith indirmek için BURAYA TIKLAYIN

VİDEOLU ANLATIM

Widget Smith nasıl kullanılır?

Widget Smith’i kullanmak için çok basit bir yol var. Bununla ilgili olarak ilk önce Widget Smith’e basıyoruz ve “Shortcut” yani kısayol ekranına gidiyoruz.

iOS 14 Uygulamaların Resmini Değiştirme Nasıl Yapılır? RESİMLİ (2023 GÜNCEL)

Buradan yeni bir shortcut yani kısayol ekliyoruz ve ilgili kısayol oluşturma ekranında sizlere öneriler ve çeşitli uygulamalar geliyor, buradan seçiyoruz ve işlem bu kadar.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap