1. Anasayfa
  2. Bilgi

İstanbul içi Aynı Gün Teslim Çiçek Çeşitleri Ücretsiz Kapınızda!

İstanbul içi Aynı Gün Teslim Çiçek Çeşitleri Ücretsiz Kapınızda!
0

Çiçek, geleneksel hediyeleşme kültürünün vazgeçilmez bir parçası. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Kadınlar Günü, yıl dönümü, Öğretmenler Günü ve aklımıza gelebilecek en özel günlerde sevdiklerimize çiçek armağan ederiz.

Bu hediye, her özel güne ve hayatımızdaki her özel kişiye hitap eder. Ayrıca bizi hediye aramanın yarattığı stresten ve kaygıdan kurtarır. Bu sebeple sevdiklerimize hediye alırken baktığımız ilk seçenek çiçeklerdir.

Geleneksel hediye kültürüne getirdiği yenilikçi bakış açısıyla tanınan Muhiku, en güzel çiçek çeşitlerini sunuyor. Özel günlere anlam katacak çiçekler Muhiku’da en şık haliyle sevdiklerinizi mutlu etmeyi bekliyor. Peki, Muhiku çiçeklerini diğer çiçeklerden farklı kılan ne?

Muhiku, çiçek sektörünün en başarılı ve en kaliteli ürünlerini sunan Bloom & Fresh ile güçlerini birleştirdi. Sektörün en iyi çiçeklerini sunan Bloom & Fresh, Muhiku’nun yenilikçi hediye dünyasına rengarenk bir hava katıyor.

Muhiku’nun Bloom & Fresh aracılığıyla sunduğu kaliteli çiçek çeşitleri arasında; taze çiçek, orkide, saksı çiçekleri, bonsai, sukulent, vazo çiçekleri gibi pek çok model ve tür yer alıyor. Ancak depo İstanbul’da yer alıyor. Bu sebeple Muhiku, kargoya sürecine dayanamayacak tüm çiçekleri yalnızca İstanbul içinde satışa sunuyor.

Yani sırf para kazanabilmek için sizleri mağdur etmiyor ve o güzelim çiçeklerin hasar görmesine izin vermiyor. İstanbul dışına ise yalnızca kargo sürecinden etkilenmeyecek dayanıklı çiçekleri yolluyor.

Özel günlerde sevdikerinize çiçek hediye etmek istediğiniz zaman Muhiku’nun rengarenk, kaliteli ve mis gibi çiçekleri arasından en güzel armağanı seçebilirsiniz. Siparişinizi saat 11.00’a kadar verdiğiniz takdirde aynı gün teslimattan faydalanabilirsiniz.

Çünkü saat 11.00’a kadar verilen siparişler saat 12.00 – 18.00 arasında teslim ediliyor. Üstelik teslimat da tamamen ücretsiz. Yani özel kurye için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Eğer siparişinizin bir sonraki gün teslim edilmesini istiyorsanız siparişinizi saat 11.00’dan sonra oluşturabilirsiniz. Böylece siparişiniz bir sonraki günün teslimatına yansıyacaktır.

Sevdiklerinize en özel zamanlarda en kaliteli çiçeklerle sürpriz yapmak istiyorsanız Muhiku çiçeklerine mutlaka göz atın!

Birbirinden Şık Taze Çiçek Modelleri Şimdi Muhiku’da!

Taze çiçek çeşitleri, canlı renkleriyle ve mis gibi kokularıyla sevdiklerimize en çok armağan ettiğimiz çiçekler. Bu sebeple Muhiku, yenilikçi hediye dünyasında taze çiçek çeşitlerine de yer veriyor. Böylece özel günlerde çiçekten vazgeçemeyenlere en kaliteli ve en şık seçenekleri sunuyor.

Muhiku’nun taze çiçek modelleri arasında ilk dikkatimizi çeken özenle hazırlanan buket çiçekler oluyor. Rengarenk güllerle, kır çiçekleriyle ve doğanın en güzel türleriyle hazırlanan buketler, sevdiklerinize huzur ve mutluluk veriyor.

Muhiku’nun sunduğu taze çiçek buketlerinin oldukça kaliteli olduğuna da değinmeden geçemeyeceğiz. Diğer çiçekler normalde kısa sürede solup giderken Muhiku’nun taze çiçek buketleri gereken özen gösterildiğinde uzun süre -on gün- canlılığını koruyor.

Taze çiçek modelleri arasında sevilen sukulent aranjmanları, orkideler, bonsai türleri ve daha pek çok model de yer alıyor. Kısacası sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz zaman pek çok seçeneğe sahipsiniz diyebiliriz.

Örneğin, Muhiku ile Sevgililer Günü’nde sevgilinize en şık kırmızı gül buketini aramağan edebilirsiniz. Annenize ise Anneler Günü’nde beyaz, mavi, fuşya ya da mor orkidelerden birini armağan edebilir ve onu dünyanın en mutlu annesi yapabilirsiniz.

Yani Muhiku ile annenize, kardeşinize, arkadaşınıza, eşinize ya da sevgilinize en güzel taze çiçek modelleriyle unutulmaz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Mis gibi kokularıyla ve şık görünümleriyle sevdiklerinizi etkisi altına alacak bu çiçekler sayesinde sevdiklerinize huzur dolu bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Muhiku Geleneksel Hediyelere Yenilikçi Çözümler Sunuyor

Muhiku, hediye dünyasına yepyeni bir soluk getirdi. Heyecanını yitiren ve artık miadını doldurmak üzere olan hediyeleri yenilikçi bakış açısıyla yeniden tasarladı ve hediye dünyasına sundu.

Muhiku en sıradan hediyeleri bile en modern şekilde sunuyor. Böylece geleneksel hediye anlayışından kopamayanlara da bambaşka seçenekler servis ediyor. Yani Muhiku hediyeleri bir yanıyla yeniliğe hitap ederken diğer yanıyla geleneğe göz kırpıyor diyebiliriz.

Muhiku hediyeleri arasında konsept hediye kutuları ön plana çıkıyor. Bu hediye kutuları tek bir hediyelikten oluşmuyorlar. Farklı kategorilerden hediyelerin bir araya getirilmesi sonucu tasarlanıyorlar.

Hediye kutularının içinde; yöresel çay çeşileri, nitelikli kahveler, kupalar, fincan takımları, şık demleme ekipmanları, fular, cüzdan, defter, kitap, kalem, ajanda, deneyim kiti, kişisel bakım ürünleri, şık dekorasyon ürünleri ve daha pek çok hediyelik yer alıyor. Yani baktığımız zaman oldukça zengin ve işlevsel hediyeler sunduklarını görebiliyoruz.

Muhiku’nun hediyeleri arasında özel koleksiyon ürünleri de dikkatimizi çekiyor. Harry Potter, Lord of The Rings, The Godfather, Friends, How I Met Your Mother, La Casa De Papel gibi tüm dünyayı etkisi altına almış dizilerin ve filmlerin ürünleriyle hazırlanan pek çok hediye kutusu da Muhiku hediyelerine renk katıyor.

Yani Muhiku’nun hediye dünyası yalnızca belli ürünlerle sınırlı değil. Gelenekseli ve yeniliği bir arada harmanlayan Muhiku eşsiz bir zenginlikle karşımıza çıkıyor.

Eşsiz hediye seçeneklerini keşfetmek ve sevdiklerinize sıra dışı bir sürpriz hazırlamak için Muhiku’yu ziyaret edin: https://muhiku.com/

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir