1. Ana Sayfa
  2. Haberler

İşte Plandemi Gerçekleri ve Bir Dönemin Bitişi… PCR Balonu Böyle Patladı!

İşte Plandemi Gerçekleri ve Bir Dönemin Bitişi… PCR Balonu Böyle Patladı!
0

Tüm dünyada yaklaşık 1,5 yıldır COVID salgını ile mücadele ediliyor. Hızlı bir şekilde aşılanmaya geçilmesi, yan etkilerin gündeme getirilmek istenmemesi, insanların zorunlu olmayan ama mecburi bırakılan aşılanma maratonu derken bir haber var ki bomba etkisi yarattı.

ABD’de Gıda ve İlaç Kurumu FDA; DSÖ tarafından “pandemi” olarak ilan edilen COVID salgınının ana bileşeni olan PCR testlerinin kullanımını iptal etti!

İnternette yayın yapan ve geniş kitlelere ulaşan hiçbir haber sitesi konu ile ilgili kesin bir yargı belirtmeden suskunları oynarken; biz sizler için sosyal medyada yer bulan ve öne çıkan paylaşımları derledik.

Öğretmeninden bilim insanına, öğretmeninden yazılım uzmanına kadar pek çok halk ölçeğinde isim Twitter’da öne çıkan paylaşımları ile binlerce beğeni topladılar.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap