1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Kamerasız Telefon: Kamerasız İnternete Giren Asker Telefonları (2023)

Kamerasız Telefon: Kamerasız İnternete Giren Asker Telefonları (2023)
1

Kamerasız telefon özellikle askerlikte ya da çeşitli iş alanlarında kullanılması gereken telefonlar olarak önümüze çıkıyor. Aynı zamanda özellikle askerlerimiz için askerlik görevini yapacak vatandaşlarımız için, vakit geçirebilmek adına kamerasız internete giren telefonlar aranıyor. En iyi asker telefonu arayanlar için liste yaptık. Asker telefonu internetli arayanlar için çok güzel önerilerimiz var. Kamerasız internete giren telefon modelleri için buyrun.

WhatsApp giren tuşlu telefon, kamerasız internetli telefon, kamerasız internete girebilen telefon veya kamerasız internete giren telefonlar arıyorsanız buyrun içeriğimize.

Kamerasız tuşlu internete giren asker telefonlarını 2023 yılında güncel olarak sizler için derledik. Bazı kamerasız tuşlu telefonları asker telefonu WhatsApp ile kullanabilirsiniz. Kamerasız internete giren tuşlu telefon, kamerasız asker telefonu arıyorsanız buyrun listemize.

Hazırsanız başlayalım.

Nokia E60

Nokia E60 telefonu hem WiFi hem de internetli olması sebebiyle asker telefonları arasında sıklıkla kullanılıyor. İnternet üzerinde sahibinden sitesinde bulabileceğiniz ya da büyükşehirlerdeki ikinci el telefon satıcılarında görebileceğiniz bu telefonun üretim yılı 2006. O dönem için büyük teknolojiler ile yola çıkmış. WiFi bağlantısı var, Bluetooth var ve internete bağlanabiliyor. Mevcut tarayıcısı günümüzde kullanışlı değil. Opera Mini.jar dosyası indirerek kullanabiliyorsunuz ancak artık çok kasıyor. Pili bitik olmayan bir E60 yine de askerde vakit geçirmek için ideal diyebiliriz. 

Sony M600

Sony M600 de kamerasız internetli tuşlu telefonlardan. 3G bağlantısı mevcut. Ancak 2023 yılı için teknolojik olarak internete girdiğinizde biraz kasıyor. WiFi yok. İşletim sistemi de Symbian 9.1, UIQ 3.0.

Xiaomi Qin 1S Tuşlu İnternetli Telefon

https://www.youtube.com/watch?v=82wesuQXyWI&ab_channel=Cii

Bildiğiniz üzere Xiaomi son dönemlerin en popüler fiyat performans telefonu. Eh Xiaomi de boş durmamış ve tuşlu, internetli, YouTube’a girebilen, internette sörf yapabileceğiniz bir telefon geliştirmiş. Boyut olarak iPhone 4S’ten büyük bu arada. Ancak tam bir asker telefonu. İstanbul’da bulabilirsiniz. Sahibinden.com üzerinde ilan ya çok az ya da hiç olmuyor. Ancak arayan Bağdat’ı bile bulur :) Kamerasız tuşlu, internetli asker telefonu arayanlar için 2023 yılının en iyi seçimi.

Telefon 2018 yılında piyasaya sürülmüş ve 4G desteği de var. Bataryası da bu telefona göre harika. Yaklaşık 1500 miliamper. Renk seçeneği olarak sadece beyaz ve siyah var. Kamerasız internete giren telefonlar için iyi bir seçenek.

Telefon aynı zamanda kamerasız instagrama giren telefon, kamerasız internete giren telefon modelleri, kamerasız interneti olan telefonlar arasında yer alıyor.

ZTE S3003

ZTE’nin S3003 modeli 4G desteğine sahip. İşletim sistemi Android ve kamerası yok. Bu telefon yüksek ihtimalle askerlikte kullanılamaz, yani denetime girerse ne derler bilemiyorum. Ama yine de listemizde dursun.

Motorola MPx200

https://www.youtube.com/watch?v=RDz3PjAPWu0

Motorola MPx200 yıl itibariyle bu listedeki en eski telefon. 2002. Windows işletim sistemi var avantaj olarak da standart asker telefonlarına göre ekranı büyük. Kamerasız internete girebilen telefon olarak listemizde yer aldı. 

Nokia 215 4G

https://www.youtube.com/watch?v=zqPEIampFPA

Arkadaşlar yukarıdaki videodan görebileceğiniz üzere, 2023 yılında kullanabileceğiniz ve kamerası olmayan bir Nokia 215 4G işinizi fazlasıyla görecektir. Ancak dikkat edin, 215 modelinin kameralı bir ayrı modeli daha var.

Sonuç

Bu liste 2023 yılında güncellenmeye devam edecektir. Şimdilik öne çıkan telefonlar Nokia 215 4G ve Xiaomi Qin 1S olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte eğer bu telefonları bulamadıysanız, size altın bir tavsiyemiz var. Bu tavsiyeyi uygularsanız gerçekten bize dua edeceksiniz :)

Kamerasız aldığınız telefonda mutlaka ve mutlaka RADYO olsun arkadaşlar. Hem müzik, hem de haber dinlersiniz.

Şarjı uzun gitsin ve ikinci el almayın. İkinci el telefonların bataryası genelde bitik oluyor.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Liste iyide internet üzerinden satışı yok.Link varsa yazıya eklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir