1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2023
0

Kredi notu düşüklüğü veya gelirin yetersizliğinden dolayı kredi kullanamayanlar için kefilsiz kredi veren bankalar ı araştırdık.Günümüzde bankalar,mevcut müşterilerini elinde tutabilmek için veya yeni müşteri kazana bilmek adına belirli miktara kadar kefilsiz kredi verebiliyor.Biz de sizler için kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir,şartları nelerdir?diye araştırdık.Şimdi gelin hep birlikte bu bankaları tanıyalım.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Eskiden kefilsiz kredi alabilmek neredeyse imkansızdı.Bankaların, günümüzde kişinin tüm gelirlerini rahatlıkla inceleyebiliyor olması,kişinin daha kolay kredi alabilmesine imkan sağlıyor.Özel bankalar başta olmak üzere,pek çok banka gerekli şartların sağlanması durumunda 50.000 TL’ye kadar kefilsiz kredi başvurularını onaylıyor.

Kefilsiz kredi başvurusu için en uygun başvuru yöntemi,internet üzerinden yapılan başvurulardır. CEPTETEB, Enpara,Garanti, Akbank başta olmak üzere,birçok banka internet üzerinden kredi başvurularında kefil şartı istemiyor.”Kredi başvurusu yaptım fakat onaylanmadı” diyorsanız birde internet üzerinden başvuru yapmayı deneyin.Sonuç çok yüksek ihtimal olumlu olacaktır.

Akbank Kefilsiz Kredi

Akbank,internet ya da mobil uygulama üzerinden yapılan ihtiyaç kredileri için kefil veya gelir belgesi istemiyor.Eğer mevcut bir Akbank müşterisi iseniz onay süreci daha da hızlanıyor. İnternetten yapacağınız başvuru ile 25.000 TL’ye kadar kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.Eğer kredi notunuz 900’ün üzerinde ise büyük olasılıkla kredi başvurunuz onaylanacaktır.

Enpara Kefilsiz Kredi

Şubesiz bankacılık konusunda öncü olan Enpara,kredi kartı,ihtiyaç kredisi ve banka kartı başvurularını internet üzerinden alıyor.Mevcut Enpara müşterisi değilseniz,kredi başvurusu öncesi mutlaka Enpara müşterisi olmanız gerekiyor.Enpara,internet üzerinden yapılan kredi başvurusu için 30.000 TL’ye ihtiyaç kredisi veriyor.Eğer ihtiyacınız olan rakam 3.000-5.000 TL ise ,mutlaka Enpara başvurusu yapmalısınız.

CEPTETEB Kefilsiz Kredi

CEPTETEB,internet üzerinden yapılan kredi başvurularına çok hızlı bir şekilde yanıt veriyor.Kefilsiz kredi konusunda en kolay kredi veren bankalardan biri de CEPTETEB’dir. İnternet üzerinden yapılan başvurular da  50.000 TL’ye kadar olan kredileri çok hızlı bir şekilde onaylıyor.Çok acil para lazım,krediye ihtiyacım var diyorsanız mutlaka CEPTETEB kredisine başvurmanızı öneririz.

Garanti Kefilsiz Kredi

Garanti,15.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi için kefil istemiyor.Bankanın tek şartı,kredi başvurusu yapan kişinin mevcut banka müşterisi olması gerekiyor.Eğer mevcut Garanti Bankası müşterisi değilseniz,30 sn’de kredi kartı sloganıyla çok rahat bir şekilde Garanti Bankası kredi kartına sahip olabilirsiniz.Garanti Bankası’da internet üzerinden yapılan başvurular için kefil istemeyen bankalar arasındadır.

Bu yazımızda,kredisi onaylanmayan kişiler için kefilsiz kredi veren bankalar ı listeledik.Dilerseniz Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2023 konumuza da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar 2023 Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2023

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap