1. Ana Sayfa
  2. Kendin Yap

Kendin Yap-Duvar Rafı Tasarımları

Kendin Yap-Duvar Rafı Tasarımları
0

Son zamanlarda popüler olan “kendin yap” akımını siz de evinizde yaratıcılık ve yeteneğinizi kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapımı kolay raf tasarımlarını belli başlı malzemeleri temin ettikten sonra evinizde kolayca yapabilirsiniz.Bu yazımız da,sizlere ilham ve fikir olabilmesi adına birkaç raf tasarımını göstereceğiz.

Delikli Ahşap Panele Monte Edilen Raf

Delikli ahşap paneli duvarınıza monte ederek bu alana pek çok şekilde değerlendirebilirsiniz. Sunta raf kestirerek bu alana rahatlıkla yerleştirebilir, kolay ve minimalist dekorasyona uygun bir tasarım yapabilirsiniz.

Meyve Kasasından Raf

Marketlerden meyve ve sebzeleri taşıdıkları kasaları temin edip,farklı renklere boyayarak kendinize kullanışlı bir raf oluşturabilirsiniz.

Eskimiş Kemerlerden Raf

Eskimiş,kullanmadığınız kemerleri raf ayağı olarak kullanabilirsiniz. Kemerleri duvara çivi yardımıyla monte ederek ilginç bir tasarıma imza atabilirsiniz.

Tetris Tasarımlı Raf

Özellikle 90’lı yıllarda çocukluğumuzun en popüler oyunu olan Tetris’den esinlenerek muhteşem raf’lar yapabilirsiniz.Ev dekorasyonunda oyunlardan veya kitaplardan ilham alabilirsiniz. Ahşap parçaları Tetris oyunundan ilham alarak şekillendirebilir ve duvarınızı tamamlayacak şekilde asabilirsiniz.

 

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap