1. Ana Sayfa
  2. Kendin Yap

Kendin Yap- Plaj Çantası Model Fikri

Kendin Yap- Plaj Çantası Model Fikri
0

Sıcak yaz ayları geldi çattı.Tatil bölgesinde sular ısınmaya başladı bile. Erken rezervasyon tatil planları yapan bir çok kişi şimdiden tatil de kullanacakları eşyaların listesini yapmaya başladı. Yoğun ve stresli geçen kış aylarının ardından tatilin büyük kısmını deniz kenarında geçirmeyi planlayan hanımlar için plaj çantası alışverişi listesinin en başında yer alıyor.

Bikini, mayo, plaj havlusu, güneş kremi, telefon, güneş gözlüğü vb. bir çok eşyayı sahillerde rahat taşımak için mutlaka plaj çantası ihtiyacımız oluyor. Bu yüzden yaz aylarında tatil alışverişi sırasında en çok satılan ürünlerin başında plaj çantası bulunuyor.Sizlere fikir olabilmesi adına birbirinden şık 8 adet plaj çantası modeli listeledik.Listedeki bu çanta modellerini mağazalardan alabileceğiniz gibi,evde kendiniz de yapabilirsiniz.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan modellere göz atalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap