1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kısmetse Olur Cansel Çördük Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı!

Kısmetse Olur Cansel Çördük Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı!
0

Kısmetse Olur Cansel olarak bilinen Cansel Çördük Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda koronvirüs kaptığını söyledi. Daha önce Amerika’ya giden ve buraya yerleşen Cansel Çördük Instagram hesabından koronavirüse yakalandığını söyledi.

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda “Testim pozitif çıktı. Ama hızlı atlatacağımı söylüyorlar yaşımdan dolayı. Asıl korkum yaşlı nüfus için” ifadelerini kullanırken paylaşıma yorum yağdı.

Ardından Instagram story kısmından paylaşım yaparak bilgi veren Kısmetse Olur Cansel Çördük şu ifadeleri kullandı.

“Arkadaşlar Türkiye’de vaka çok az ama lütfen evde kalın önümde daha şimdi bi kaç insanı çıkardılar kefen içinde. Türkiye en şanslı ülkelerden, EVDE KALIN. Medyaya inanmayın.”

“Arkadaşlar büyük ihtimalle bu bir biyolojik silah. Yaşlı nüfusun nasılsa ölecek mantığıyla hayatlarına son vermek için… Çünkü virüs genç nüfusu öldürmüyor. Ben çok araştırma yaptım bu konuda ama şimdi bir şey söylemeyeceğim beni yine deli ilan edersiniz.”

“Gerçekten korkmasam sizle foto çekip paylaşmaya çalışıcam şunlardan fırsat bulursam. Her dk birisini kefenleyip yolluyorlar sadece. 30-24-25 yaş altını kabul ediyorlar tedaviye öğrendiğim gibi. Gördüğüme ve duyduklarıma inanamıyorum! Arkadaşlar paylaşın resmen insanlığı katlediyorlar burada.”

Yapılan paylaşımlar sonrası bazı sosyal medya kullanıcıları duruma inanamazken bazı kullanıcılar da Kısmet Olur Cansel’in yazdıklarının palavra ve inandırıcılıktan uzak olduğunu ifade etti.

Biz Araba Teknik olarak Kısmetse Olur Cansel’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız ülkemizde de kötü tablolarla karşılaşmayız ve bir an önce bu belayı başımızdan def ederiz. Zira koronavirüs nedeniyle ekonomik olarak oldukça kötü bir dönem yaşayacağız.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap