1. Ana Sayfa
 2. Kredi

Kolay Kredi Başvurusu

Kolay Kredi Başvurusu
0

Kredi almak her geçen gün daha da yaygınlaşmakta ve hayatımızın sıradan bir parçası haline gelmektedir. Bu sebepten dolayı da söz konusu olan hizmete rağbet arttıkça bankalar tarafından kolay kredi başvurusu yöntemleri geliştirilmektedir. Böylece acil para arıyorum diyen kişiler son derece hızlı bir şekilde hizmet vermek amaçlanmaktadır. Hızlı kredi başvurusu hizmetini hemen hemen her banka verir iken bunun oldukça farklı yöntemler geliştirilmektedir. Anında kredi alabilmek adına kullanabileceğiniz yöntemler ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Kimi bankalar hali hazırda oldukça fazla rağbet gördüğü için kredi başvuru süreçlerini kolaylaştırma ihtiyacı duymamaktadır. Ancak daha çok müşteriye daha kaliteli hizmeti sunmak isteyen pek çok banka bu alanda kendini geliştirmektedir. Bunlar arasında en çok dikkat çekenleri ise;

 1. Aktifbank,
 2. Alternatifbank,
 3. Burağan Bank,
 4. Cıtıbank,
 5. Denizbank,
 6. Fibabanka,
 7. Garanti Bankası,
 8. HSBC Bank,
 9. ICBC Bank,
 10. Odeabank,
 11. Şekerbank,
 12. Yapı Kredi Bankası ve
 13. QNB Finansbank’tır.

Anında Kredi Başvurusu

Evinizde ya da iş yerinizde hiç vakit kaybetmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu aşamada tercih edebileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır.

 1. Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu

Bu yöntem hemen hemen herkesin kullanabileceği son derece hızlı ve de bir o kadar pratik bir yol olma özelliği taşımaktadır. Yapmanız gereken tek şey bankaların talep ettiği bilgileri içeren ve yine talep ettikleri formatta olan kısa mesajları belirtilen numaralara göndermektir. Bu sayede başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Başvuru sonuçları ise bankadan bankaya değişmek ile beraber genel olarak bir iş günü içerisinde bildirilmektedir. Ancak bilmelisiniz ki atacağınız bu kısa mesajlar ekstra bir ücrete tabii olmaktadır. bu ücretin tutarı ise kullanmakta olduğunuz GSM operatörüne göre değişmektedir. Ancak yine hızlı bir şekilde ve hiçbir ücret ödemeden başvuru yapmak isterseniz bu noktada, belirteceğimiz diğer yöntem sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

 1. İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Söz konusu olan bu yöntemi akıllı telefonlar, tabletler ya da bilgisayarlar aracılığı ile kullanabilirsiniz. Ancak bundan önce uygulamalara giriş yapmak amacı ile bir kullanıcı adı ve şifre edinmelisiniz. Bu bilgileri edinmek söz konusu olan internet bankacılığı uygulamaları aracılığı ile de gerçekleşmek ile beraber yedi gün yirmi dört saat hizmet veren çağrı merkezleri de size bu konuda yardımcı olacaktır.

Daha sonra sisteme bu bilgiler ile girmeli ve krediler bölümüne gelerek başvurunuzu yapmalısınız. Bu sayede şubelere giderek vakit kaybetmenize ve de emek harcamanıza gerek kalmaksızın başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sonuç ise yine bankadan bankaya değişmek ile beraber en geç bir ya da iki iş günü içerisinde tarafınıza bildirilecektir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap