1. Ana Sayfa
  2. Film

Komedi Filmleri: İzlerken Kahkadan Gözyaşına Boğan En İyi Komedi Filmleri

Komedi Filmleri: İzlerken Kahkadan Gözyaşına Boğan En İyi Komedi Filmleri
0

Günümüzde Türkiye’de ve dünya genelinde başyapıt olmuş çok fazla film bulunmaktadır. İnsanlar komik şeyleri izlemeyi sevdiği için, doğal olarak komedi filmlerine yönelim çok fazla olmaktadır. IMDB puanına göre sıraladığımız bu komedi filmleri içerisine başyapıt olmuş birden fazla film bulunmaktadır. İzleyici sıralamaları ve pek çok kritere göre sıraladığımız bu içerikleri emin olun çok seveceksiniz. Aşağıda sıraladığımız 15’den fazla film içeriği mutlaka izlemeniz gereken ve insanları hayran bırakan filmlerdir. Tüm film sıralamasını en yüksek puana göre yapmaktayız, bu nedenle listelediğimiz tüm film içeriklerinin en iyisi olduğundan emin olabilirsiniz. 

Listemizde, yerli ve yabancı pek çok film içeriği bulunmaktadır. Bu filmler arasında ödül almış filmler de var ve aynı zamanda ödül almış olan oyuncuların ve yönetmenlerin kurguladığı filmler de bulunuyor. Pek çok içerik gerçek hayattan alınmış oluyor ve bu nedenle gerçeği en iyi yansıtan filmler listelenmektedir. Arada tanıyıp http://www.buyxanax.org/ tanımadığınız pek çok oyuncu ve yönetmen var. Listedeki içeriklerin hepsini internetten ufak bir araştırma yaparak aldığı ödülleri ve IMDB puanlarına göz atabilirsiniz. IMDB puanı 6 veya 7’den az olan hiçbir filmi buraya eklemedik. Arada bizzat bizim seçtiğimiz ve izlemenizi tavsiye ettiğimiz filmler de bulunmaktadır. Şimdi lafı fazla uzatmayalım ve gelin birlikte filmlere bir göz atalım.  İşte en iyi komedi filmleri

  • The Internship / Ge(n)ç Çıraklar (2003) 

https://www.youtube.com/watch?v=n81enbOgLEc

Billy ve Nick bir şirketin pazarlama departmanında çalışan ve dijital dünyanın yeniliklerine ayak uydurmakta zorlanan iki pazarlama elemanıdır. Nihayetinde beklenen olur ve işlerinden kovulurlar. İşsizlik sorunuyla baş etmeye çalışan ikili, bir plan yaparak medya devi Google’ın stajyerlik pozisyonlarına başvuruda bulunurlar. Mülakata ve eğitim programına yoğun bir başvuru olmaktadır ve başvurada cheap Zithromax online http://windhampharmacy.com bulunanların küçük bir kısmı, sadece bu konuda çok zeki olanlar kabul edilmektedir. Başvurada bulunanlarla karşı karşıya gelen ikili, eğitim programındaki herkesin yarı yaşlarındaki gençler olduğunu ve hepsinin alanında uzman olduğunu fark eder. Kendi farklarını ve tecrübelerini kanıtlamaya çalışırlar ve kıyasıya bir rekabet başlar. Dahası Billy ve Nick bu süreçte birbirleriyle de rekabet etmek zorunda kalır.

Komedi türündeki filmin başrollerini Owen Wilson ve Vince Vaughn paylaşırken, yönetmenliğini en son Çelik Yumruklar’a imza atmış olan Shawn Levy üstleniyor. 

IMDb: 6.3

  • Süper Ot / How High (2001)

https://www.youtube.com/watch?v=j3h3evv8nQI

İki ahbapçavuş, kullandıkları bir tür uyuşturucu sayesinde zekalarını geçici olarak yükseltmeyi başarırlar. Bu otun etkisindeyken gösterdikleri performans sonucu Harvard üniversitesine girerler. Ancak otun etkileri kaybolduktan sonra düşük zeka seviyeleriyle başbaşa kalırlar..

IMDB: 6.3

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap