1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Lübnan Başkenti Beyrut’ta Çok Büyük Patlama! Denizde Yaşanan Patlama Kameralara Yansıdı

Lübnan Başkenti Beyrut’ta Çok Büyük Patlama! Denizde Yaşanan Patlama Kameralara Yansıdı
0

Sosyal medyaya yansıyan bilgilere ve görüntülere göre Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta çok ciddi ve korkunç bir patlama meydana geldi. Patlama ile ilgili henüz bir resmi bilgi paylaşılmazken, yaşanan patlama farklı kameralardan anbean sosyal medyaya yansıdı.

Havai fişek patlaması olabileceği konuşuluyor.

Yaşanan patlama esnasında sosyal medyaya yansıyan bilgilere göre patlamanın havai fişekler nedeniyle yaşandığı iddia ediliyor.

Yaşanan patlama esnasında deniz havaya uçtu

Patlamanın Twitter’a düşen videolarında ve farklı görüş açılarından çekilen videolarında önce bir yangının olduğu, daha sonra ise şiddetli bir patlama ile birlikte denizin bir atom bombası etkisiyle havaya uçtuğu görülüyor. O esnada video çeken kullanıcılar ise telefonlarını bırakıp evde güvenli bir yere kaçmaya çalışıyorlar. Patlamanın etkisi ile birlikte tam olarak bilançonun ne olduğu bilinmiyor.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap