1. Ana Sayfa
  2. Haberler

İngiliz Malcolm Macdonald Kolunda Cinsel Organı İle 4 Yıldır Yaşıyor!


0

İngiltere’de evli ve çocukları olan Malcolm Macdonald 45 yaşında bir tamirci. 2014 yılında kasıklarına sıçrayan bir enfeksiyon yüzünden cinsel organının büyük bir kısmını ne yazık ki kaybetti. 2016 yılında kolundaki derisi aracılığı ile penisinin tekrar takılması gündeme geldi ve bir operasyon geçirdi. Bu operasyona göre kolunda bir penis derisi üretilecek ve bu penis daha sonra bir ameliyat ile kasıklarına yerleştirilecekti. Kolunda penis olan adam hikayesi okuyan herkesi şok ediyor.

İngiltere’deki sağlık sisteminin aksaması ve bu yıl yaşanan COVID19 salgını nedeniyle ameliyat bir türlü gerçekleşmedi. Bunun sonucunda da İngiliz tamirci Malcolm Macdonald 4 yıldır kolunda penisi ile yaşıyor.

Macdonald yaptığı açıklamada olayı şöyle anlatıyor;

Kendi doktoruma danıştım fakat o beni başka bir hastaneye yönlendirdi. Orada da derimi alarak vücudumda kalan penisimin etrafına sarmayı teklif ettiler. Fakat bu senaryoda penisin bir fonksiyonu olmayacaktı, ne cinsel ilişkiye girecek kadar ereksiyon olacaktı ne de idrar yapamayacaktım. Bu sebeple bu operasyondan vazgeçtim.

2016 yılında planlanan ve hatta doktoru ile penisinin 5 cm daha uzun olması konusunda anlaşan Macdonald ameliyatın yapılması için koluna eklenen penisinin sağlıklı bir hale gelmesini bekledi. 2 yılın sonunda doktorlar ameliyat için sağlık testleri yapmaya karar verdi ve bu testlerin başarısız olması nedeniyle ameliyat ertelendi. Doktorlar Macdonald’a sağlığının şu an için elverişli olmadığını söyledi. Macdonald beklemeye devam etti.

Macdonald bu sürede geçen olaylar için şunları söylüyor;

Bazen insanlar kolumdakini fark ediyorlar ve şoke oluyorlar. Ben artık işi espriye vurmaya başladım. Böyle davranmalıyım çünkü başka bir alternatifim yok. Eğer bu duruma şakayla yaklaşmasaydım bitmiştim. Bilim kurgu karakteri gibi bir şey bu. Fakat bu benim normale dönme şansım” dedi. MacDonald, bu yılın sonuna doğru ameliyat olmayı umut ettiğini söylüyor.

İngiliz tabloid gazetesi The Sun’a röportaj veren Macdonald’ın hikayesi bir anda tüm dünyada meşhur oldu. Macdonald yaşananları büyük bir talihsizlik olarak nitelendiriyor. Yaşanan olaylar yüzünden gömlek veya uzun kollu giyebildiğini söyleyen Macdonald uzun süredir kısa kollu kıyafetler giyemediğini söylüyor.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap