1. Anasayfa
  2. Haberler

Masumlar Apartmanı Sonu Nasıl Bitiyor?

Masumlar Apartmanı Sonu Nasıl Bitiyor?
0

TRT’nin yeni fenomen dizisi Masumlar Apartmanı her hafta reyting rekorları kırarken izleyiciler, kitaptan uyarlama olan dizinin kitaptaki sonunu merak ediyor. Peki Masumlar Apartmanı sonu nasıl bitiyor?

Masumlar Apartmanı konusu nedir?

Masumlar Apartmanı, Gülten Buğdayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanında yer alan ve gerçek bir hikayeye dayanan “Çöp Apartman” hikayesinin televizyona uyarlanmış dizisidir. Dizide ruh hastalığı derecesine varan iki kız kardeşin temizlik hastalığı ve ailelerine, yakınlarına yaşattıkları dram ele alınıyor, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Ezgi Mola’nın başrollerinde yer aldığı dizi, her hafta TRT’de yayınlanıyor.

Masumlar Apartmanı’nı anlatan kitap hangisi?

Madalyonun İçi – Gülseren Budayıcıoğlu

Masumlar Apartmanı sonu nasıl bitiyor?

Dizinin sonuna ilişkin Madalyonun İçi kitabını iyice okumak gerekiyor. Kitabın ilgili kısmının son paragrafı şu şekilde;

Geçen gün Neriman, Safiye ve Can muayenehaneye uğradılar.
Can 6 yaşına gelmiş. Bu yıl okula başlayacakmış. Safiye artık günde
dört-beş saat kimsesiz çocukların kaldığı bir yuvada “gönüllü anne”
olarak çalışmaya başlamış. Akşam lan da hem Can’a hem de yeni çocuklarına kazaklar, hırkalar örüyormuş. Can’a düşkünlüğü hâlâ devam ediyor. Neriman kocası ile mutlu. Gülben artık onlardan çok kocasının akrabalan ile beraber geçiriyormuş günlerini.
Çöp apartman yıkıldı, yerine kocaman bir bina yapıldı. Şimdi o binanın içinde yüzlerce çocuk eğitim görüyor. Bazen oradan geçerken
durup bakıyorum, çocuk sesleri, kuş cıvıltısı gibi Ankara’nın sisli havasına karışıp gidiyor ve hayat devam ediyor…

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir