1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Metin2 Oynayarak Para Kazanma

Metin2 Oynayarak Para Kazanma
0

Bu konumuzda oyun oynayarak para kazanma yöntemlerinden biri olan metin2 oynayarak para kazanma dan bahsedeceğiz.Günümüzde özellikle server tabanlı oyunlar birçok kişi tarafından ilgi görmektedir.Hal böyle olunca oyun yapım şirketleri oyunlarını online platforma taşıyarak,dünyanın her yerindeki oyuncuları bir araya toplamayı başarmışlardır.Server tabanlı oynanan oyunların başında ise,özellikle gençler arasında popüler olan Metin2 oyunu bulunmaktadır. Metin2, dünya genelinde milyonları aşan oyuncu sayısına ulaşan nadir oyunlardandır.

Çoğu kişi oyunları sadece eğlenceli zaman geçirmek için tercih etse de,bu piyasa da aylık binlerce lira kazanan onlarca kişi vardır.Piyasa da League Of Legends (LOL) ,Metin2 ,Silkroad gibi online olarak oynanabilen birçok oyun var ancak bu oyunların içerisinden en çok para kazandıran oyun tartışmasız Metin2 oyunudur. Metin2 oyununda item ya da savaşçı satışı yaparak aylık 3.000 TL’nin üzerinde paralar kazanmak hayal değil.Şimdi gelin hep birlikte Metin2 ile nasıl para kazanılır onu öğrenelim.

Metin2 Oynayarak Para Kazanma Nedir?

Metin2 de ,para kazanmak için oyun içi parası olan yang a ihtiyacınız var.Bu parayı ise oyun içerisinde,yaratık keserek,pazar kurarak,ticaret yaparak gibi birçok farklı şekilde kazanabilirsiniz.Kazandığınız bu yang ile item alarak aracı siteler üzerinden diğer oyunculara satabilirsiniz. İtem satmak denilince aklınıza 5-10 Lira gibi küçük rakamlar gelmesin,bazı itemler var ki,fiyatı asgari ücretli bir çalışanın maaşına yakın..

Oyun bağımlısı olan kişiler oyuna para harcamayı sevdikleri için oyun içerisinde itemlere + basmak yerine hazır item almayı tercih ederler. Sizde oyun içerisinde zaman harcayarak +9 itemler biriktirip bu oyun tutkunlarına satabilirsiniz.

Metin2 oyunu insanlar arasında popüler bir oyun olması sebebiyle satacağınız itemin daima bir alıcısı olacaktır. Burada en önemli nokta itemin nasıl satılacağı değil,kolay yang’ın nasıl kasılacağıdır. Piyasada metin2 oynayabileceğiniz onlarca Metin2 PVP Server vardır. Ancak bu serverların bazılarında yang kasmak neredeyse imkansızdır.Kolay yang kasmak için ihtiyacınız olan şey,yeni açılmamış,oyuncular tarafından tercih edilen kaliteli bir pvp server’dır.Bir server’da oyuncu sayısı ne kadar az ise,yang kasmak o kadar zordur.Eğer benim vaktim bol,oyun oynamaktan zevk alıyorum diyorsanız mutlaka kaliteli bir server da Metin2 hesabı açarak yang kasıp para kazanabilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Kasılır?

En temiz ve risksiz yang kasma yöntemi,oyuna içerisinde zaman harcayarak yaratık kesme yöntemidir.Bir diğer yöntem ise,çeşitli oyun botları ile yang biriktirmektir ancak bu yöntem oldukça riskli ve tespit halinde hesabın banlanması kaçınılmazdır.Oyun içerisinde çeşitli yazılımlar kullanarak daha hızlı hareket edebilir ve canavar keserek yang biriktirebilirsiniz ancak oyun içerisindeki game master’lara yakalanırsanız,hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.Eğer ben risksiz bir şekilde metin2 oynayarak para kazanmak istiyorum diyorsanız,gününüzün büyük bir kısmını oyun oynayarak geçirmek zorunda kalacaksınız.

Metin2 İtem Nasıl Satılır?

Metin2 itemlerini satmak için birçok aracı site mevcut.Bunlardan en popüler olanları;itemci,oyunalisveris,kopazar şeklinde sıralanabilir.Hesabınızda biriktirmiş olduğunuz itemleri bu aracı siteler üzerinden diğer oyunculara satarak binlerce lira kazanabilirsiniz.Ancak metin2 oyununda gerçek parayla ticaret yapmak yasak olduğu için çok dikkatli olmanız gerekir.Olası bir ticaret tespiti durumunda hesabınız süresiz kapatılacaktır.

Metin2 Hesabı Kapatılmadan Nasıl Ticaret Yapılır?

Hesabınızın kapatılmaması için itemlerinizi mutlaka aracı siteler üzerinden yapmalısınız.Eğer birden fazla hesabınız var ise,aynı pc üzerinden hesaplarda oturum açmanız şüpheli işlem sayılacağından kapatılabilir.Bu yüzden farklı hesaplara giriş yaparken ya da aracı siteler üzerinden item satarken modeme reset atarak,temiz bir ip üzerinden işlem gerçekleştirmeniz hesabın banlanma riskini azaltacaktır.


Bu konumuzda, kolay yoldan para kazanma yöntemleri arasında sayılabilecek olan metin2 oynayarak para kazanma dan bahsettik.Dilerseniz sitemizdeki; internetten para kazanma,evde ek iş gibi kategorilere de göz atarak para kazanabileceğiniz daha farklı konulara da ulaşabilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir