1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Müge Anlı Yerli Barbara Palvin Olayı Gündem Oldu! Şok İddialar

Müge Anlı Yerli Barbara Palvin Olayı Gündem Oldu! Şok İddialar
0

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine gündem oldu. Müge Anlı yerli Barbara Palvin olarak sosyal medyada ünlenen bir video sonucunda şok iddialar ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde bir TikTok videosu hızla viral oldu ve tüm Türkiye konuştu. Önce o videoyu hemen paylaşalım.

Bu video sonrasında tüm sosyal medya “Kürt kızı yerli Barbara Palvin” yakıştırmasında bulundu. Hatta video o kadar çok popüler oldu ki milyonlar izledi. Videodaki çiftin neşesi üzerine pek çok paylaşım yapıldı.

Ancak arka planda pek çok farklı olayın yaşandığı dile getirildi.

Yerli Barbara Palvin olarak ünlenen Sabahat Benliden’in daha önce kaybolduğu ve eşinin hapiste olduğu, ailesinin Müge Anlı’da aradığı ortaya çıktı. Bu durumun ardından Müge Anlı’nın program videoları hızlı bir şekilde sosyal medyada yayıldı.

Hızla viral olan yerli Barbara Palvin’in videosunda yer alan erkeğin de kendini mafya baronu gibi tanıttığı ve çeşitli işler yaptığı iddia edildi. Bu durumun üzerine sosyal medyada ibre bir anda tersine döndü ve çeşitli tweet’ler de paylaşıldı.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap