1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Myiyo İle Anket Doldurarak Para Kazan! Myiyo Nedir?

Myiyo İle Anket Doldurarak Para Kazan! Myiyo Nedir?
1

Bu yazımızda sizlere anket doldur para kazan sistemlerinden biri olan myiyo dan bahsedeceğiz. Myiyo,uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren anket doldurarak para kazanma sitesidir.Sistem üzerinden anket doldurarak,profil bilgilerinizi tamamlayarak puan kazanıyorsunuz.Biriken puanlar belirtilen miktara ulaştığında ise nakde çevirerek hesabınıza aktarabiliyorsunuz.Peki Myiyo nedir,nasıl kullanılır? gelin hep birlikte inceleyelim.

Myiyo Nedir?

Myiyo,anket doldurarak,profil bilgilerinizi güncelleyerek ve arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabileceğiniz bir ek gelir sitesidir.Çoğumuz bilgisayar başında geçirdiğimiz boş vakitleri paraya çevirmek istiyoruz. İnternetten para kazanma konusunda en çok kazandıran sistemler ise karşımıza anket siteleri olarak çıkıyor.Boş vakitleri 10-15 dakika anket doldurarak geçirmek zahmetsiz olduğu kadar da karlı bir yöntem.

Piyasa da birçok anket doldurma sitesi mevcut ancak bunların büyük bir çoğunluğu ödeme yapma konusunda sıkıntı yaratıyor.Fakat Myiyo,uzun yıllardır ülkemizde tercih edilen,ödemeleri sorunsuz bir şekilde yapan bir anket doldurma sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Myiyo İle Ne Kadar Kazanırım?

Myiyo da kazanacağınız para miktarı, profilinizi doldururken ki vermiş olduğunuz bilgilerle doğru orantılıdır.Bu yüzden ne kadar gerçek bilgi verirseniz,o kadar çok ankete katılabilirsiniz.Ortalama anket başına 5 ile 15 TL gibi bir para kazanılabiliyor.

Sistemde para kazanabilmek için en dikkat edilmesi gereken şey,siteye üye olduğunuz maili kontrol etmek olacaktır. Bunun sebebi ,site anketleri kullanıcılarına mail olarak yolluyor.Mail ile gönderilen anketlerin belirli bir süresi olmasından dolayı ankete katılmak için hızlı davranmalısınız.Süresi dolan ankete maalesef katılamıyorsunuz.

Sistem ortalama hafta da üç anket gönderiyor.Anket başı 5-15 TL olduğunu göz önünde bulundurursak sistemin düzenli kullanılması durumunda güzel paralar kazanılabilir.Para kazanabilmek için en etkili bir diğer yöntem ise referans sistemidir.Size özel olarak oluşturulan link üzerinden kayıt olan her bir kişi için 3.5 TL kazanıyorsunuz.

Nasıl Üye Olunur?

Sisteme üye olmak oldukça basit.

  • İlk olarak Buraya tıklayarak üyelik ekranına gidiyoruz.
  • Ardından Şimdi Başla butonuna tıklayarak istenilen bilgileri dolduruyoruz.
  • Üyelik işlemini tamamladığınız da sol üst köşe de bulunan Anketler kısmına tıklayarak katılabileceğiniz anketleri görebilirsiniz.
  • Puan kısmından kaç puan biriktirdiğinizi ve kaç TL ye tekabül ettiğini görebilirsiniz.
  • Arkadaşları Davet Et sekmesinden ise referans linkine ulaşabilirsiniz.Bu linki arkadaşlarınızla paylaşarak,üyelik başı 3.5 TL kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda internetten para kazanma sistemlerinden biri olan anket doldurarak para kazanabileceğiniz Myiyo dan bahsettik.Dilerseniz sitemizdeki diğer konulara da göz atarak para kazanabileceğiniz daha farklı yazılara ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Anket doldurarak para kazanmak cidden eğlenceli bir iş. Hem verdiğimiz cevaplarla geleceğin trendlerini belirliyoruz, hem de para kazanıyoruz. Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir