1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

N Kolay Bono Nedir ? Avantajları ve Özellikleri – Aktif Bank

N Kolay Bono Nedir ? Avantajları ve Özellikleri – Aktif Bank
0

N Kolay Bono Nedir ?

Enflasyonun ve geçim zorluğun bu kadar arttığı dönemde insanlar paralarının değerini Dolar, Euro, Altın ve Faiz ile korumak istiyorlar ve kendileri için en uygun kararı vermeye çalışıyorlar. Eğer sizde bu kişilerdenseniz ve mevduat getirisini seçtiyseniz sizin için en yüksek kazancı sağlayan N Kolay Bono ile tanışmışsınızdır. N Kolay Bono Nedir ? Neden bu kadar yüksek oranlarla kazanç sağlıyor ? N Kolay Bono güvenilir mi ? Bu ve daha fazla soruyu sizler için bu yazımızda cevaplıyoruz. Aklınızda N Kolay Bono ile ilgili hiçbir soru kalmayacak.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz N Kolay ve onun ürünü olan BONO, Aktif Bank ürünüdür. Aktif Bank, N Kolay aracılığıyla size BONO ürününü satar ve sizden aldığı parayı kredi çekmek isteyen kişileri ulaştırır buradan elde ettiği geliri size faiz kazancı olarak iade eder. Ana paranızı çekmek istediğinizde ise BONO ürününü tekrar N Kolay’a satarak ana paranızı alır ve sistemden ayrılırsınız.

Bono ile sene içinde alabileceğiniz kazanç oranı %28’e kadar çıkabilmektedir. Bu oran tüm bankalar içinde en yüksek orandır. Bu yazının yazılmış olduğu tarih itibariyle BONO, %23.75 faiz vermektedir. Tüm bunlara ek olarak Aktif Bank’ın hizmeti olan BONO’da vade gününü dert etmenize gerek yoktur çünkü vadeniz günlük olarak işler ve istediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz. Örnek olarak 30 günlük BONO ürünü satın aldınız fakat 15. günde paraya ihtiyacınız oldu, isterseniz hem ana paranızı ya da kazancınızı çekebilirsiniz.

N Kolay Bono Avantajları ve Güvenilir mi ?

N Kolay Bono bir Aktif Bank ürünüdür ve Aktif Bank kadar güvenilirdir. Tıpkı diğer vadeli mevduat hesaplarını güvenerek kullandığınız gibi BONO’yu da kullanarak yüksek kazanç elde edebilir ve paranızı Enflasyon’a karşı koruyabilirsiniz.

BONO tüm bunların yanında size bir sürü avantaj sunuyor. Örneğin N Kolay ürünlerini kullanırken HAVALE/EFT masrafı ve hesap işletim ücreti ödemiyorsunuz. Diğer bankaların bono ürünlerine göre stopaj kesintileri daha düşüktür.

Tüm bu avantajlara ek olarak N Kolay, müşteri hizmetleri ve kalitesiyle adını duyurmuş bir kurumdur.

Devlet Garantisi Girmekte mi ?

Diğer bankaların BONO tarzı ürünleri ve N Kolay’ın BONO ürünü devlet güvencesi kapsamına girmemektedir. Bunun nedeni banka ile sizin aranızda bir ticaret ve alacak verecek hesabı olmasıdır.

N Kolay Bono Ekşi ve Yorumları

BONO’yu ekşi sözlükte kullanan onlarca kişi var ve bunların yorumları genellikle olumlu yönde. Fakat bazı üyelerin yorumları TMSF risklerini göz önüne almamızı söylüyor.

[irp posts=”3262″ name=”Papara Nedir?Papara Hesabı Nasıl Açılır?(Detaylı Anlatım)”]

BONO’yu Kimler Satın Alabilir ?

N Kolay ürünü kullanan 18 Yaş üstü her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı BONO ürünü satın alabilir ve kullanabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişiler Aktif Bank üyeliği bulunuyorsa kullanabilir.

BONO Nereden ve Nasıl Alınır ?

Öncelike BONO satın almak için Aktif Bank müşteri olmanız gerekiyor. Eğer bu şartları sağlıyorsanız direk bankadan, çağrı merkezinden, internet şubesinden BONO satın alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Alım saatleri bankaların açılış ve kapanış saatleri olan 9:00 ve 16:30 arasındadır. Bu saatler dışında işlem yaparsanız işleminiz otomatik olarak bu saatlerin arasında gerçekleşir.

Kaç TL ile BONO Alınabilir ?

Minimum 200 TL ile BONO alabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

BONO Açmak için Ücret Ödemem Gerekiyor mu ?

Hayır, BONO hesabı açmak tamamıyla ücretsizdir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap