1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Netflix “LGBT Osman” Karakterinin Olduğu Aşk 101 Dizisi İle Çok Büyük Tepki Topladı

Netflix “LGBT Osman” Karakterinin Olduğu Aşk 101 Dizisi İle Çok Büyük Tepki Topladı
0

Netflix’in geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve eşcinsel bir Osman karakteri olduğu iddia edilen Aşk 101 dizisi dün ve bugün Twitter’da çok büyük tepki topladı.

Özellikle muhafazakar geçinen Twitter hesapları tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Aşk 101 dizisinde “LGBT Osman” karakterinin olduğu iddia edildi.

Öncelikle Twitter’daki paylaşımlara ve sonra da Aşk 101 dizisi ile ilgili olayların aslına bakalım.

Olayın aslı ile çok farklı. Atıp tutan ve olayı anlayamayan, sadece boş bir şekilde Netflix’e atıp tutan hesaplara yönelik Netflix’in dizide LGBT bir karakterin olmadığını açıklaması yetti.

Pınar Deniz, Kubilay Aka ve Kaan Urgancıoğlu gibi sevilen isimlerden oluşan dizi, daha yayınlanmadan karakterleri nedeniyle gündeme geldi.

Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İnsanımız her zaman olduğu gibi Twitter üzerinde klavyeleri üzerinden markalara atıp tutmaya ve karalamaya çalışıyorlar.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap