1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nurseli Aksoy Vurulma Anı: Ünlü TikTok Fenomeni Nursel Aksoy Silahlı Saldırıya Uğradı

Nurseli Aksoy Vurulma Anı: Ünlü TikTok Fenomeni Nursel Aksoy Silahlı Saldırıya Uğradı

nursel aksoy vurulma anı
19

TikTok ve Instagram’da binlerce takipçisi olan Nursel Aksoy, TikTok üzerinden yaptığı bir paylaşımda 4 aracın kendisinin önünü kestiğini ve ayağından silahla vurulduğunu açıkladı. Kadına şiddete karşı açıklama yapan, ayağından vurulduğunu ve sakat kalma ihtimalinin olduğunu, dikişlerinin patladığını söyleyen Nursel Aksoy devletin güvenlik güçlerinden destek bekliyor.

Yaptığı video açıklamada daha önce dikişlerini de gösterdiğini anlattı. Vurulma anına ilişkin bir görüntü sosyal medyada henüz paylaşılmadı. TikTok üzerinde yapılan açıklamanın videosunu da sizlerle paylaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Her ne olursa olsun, verilmesi gereken cezalar her zaman yasal merciler tarafından verilmelidir. Herhangi bir sebep ile kadına şiddet gösterilmesi özgüven eksikliğinin ve acizliğin sembolüdür. Bu tarz davranışlar gösteren/gösterme emarelerini dışa vuran insanları hayatınızdan çıkarın.

GEÇMİŞ OLSUN!

Video Açıklama;

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap