1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Oyun Skin Alım Satımı Yaparak İnternetten Para Kazanmak

Oyun Skin Alım Satımı Yaparak İnternetten Para Kazanmak
0

Bu yöntem pek çok kimsenin bilmediği ve size yabancı gelebilecek bir internetten para kazanma yöntemi olabilir. İlk olarak Skin ne demek buna bakmanız gerekli. Gün boyunca pek çoğumuz oyunlar oynuyoruz. Skin bir oyun içinde bulunan silah ya da teçhizata farklı bir durum katan tasarımlara denir. Sadece görsel açıdan farklılık kazanan teçhizat veya silahlar oyun içinde başka bir anlamda üstünlük sağlamazlar. Ancak buna rağmen göze hoş gelen tasarımlı silahlar herkes tarafından sahip olunmak istenen ve yoğun rağbet gören silahlardır.

Durum böyle olunca Oyun skin alım satımı yaparak para kazanmak da internetten para kazanma yöntemleri arasında yerini uzun süre önce aldı. Şu anda farklı platformlarda pek çok kişi bu yöntem ile hem oyun oynayıp hem de gelir elde ediyor.

Hangi Oyunlarda Skin alım Satımı Yaprak Para kazanılır?

Günümüzün en popüler oyunları olan CS:GO, H1Z1 ve PUBG gibi oyunlarda elde edilen skinler oldukça rahat bir şekilde alıcı bulabilir. Sadece bununla sınırlı olmayan sektör, daha farklı yüzlerce oyun için de iyi pazar durumunda. Bu alım satım işleminin çok daha iyi anlaşılabilmesi için bu durumu bir borsa gibi olarak düşünebilirsiniz. Küçük bir sermaye ile Steam’da skin fiyatları indirimde olduğunda bunları alabilir ve indirimler platformlardan kaldırıldığında satışa çıkartarak aldığınız fiyatın kat ve kat üstünde bir satış gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu platformda otomatik alış ya da satış emirleri vererek saatlerce satış yapmak için bilgisayar başında olmanıza da gerek yoktur. Detaylıca araştırıldığında çok ciddi kazançların sağlanabildiği bu yöntemin en kolay ve garanti internetten para kazanma yöntemlerinden biri olduğundan rahatlıkla söz edilebilir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap