1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Para Yatırmadan Para Kazan!

Para Yatırmadan Para Kazan!
0

Bu konumuzda para yatırmadan para kazan manızı sağlayacak,video izle para kazan,üye ol para kazan,reklam izle para kazan gibi sistemleri tanıtacağız.Sizlerle paylaşacağımız bu sitelerin en güzel yani,hiçbir şekilde para yatırmanıza gerek kalmadan para kazanabiliyor olmanız.Ancak anlatmaya başlamadan önce şunu söylemekte fayda var,bu sistemler ile ek gelir sağlanabilir fakat çok büyük para kazanmayı hedefliyorsanız, maalesef bu mümkün değildir.Şimdi gelin para yatırmadan para kazandıran siteleri tanıyalım;

Cowlook

Cowlook ,dünya çapında birçok kişi tarafından oynanılan bir oyun oynayarak para kazanma sistemidir. Sistemin işleyişi şu şekildedir;üye olduktan sonra size hayvan verilir ve bu hayvanı besleyerek puan kazanırsınız. Kazanılan puanlar ile yem alarak hayvanı besleyebilir,ya da puanları paraya dönüştürüp çekebilirsiniz.Sistemin en güzel yanı,hiçbir şekilde para yatırmanıza izin vermemesidir.Bu sayede oyuna hiç para yatırmadan sadece hayvan besleyerek para kazanabilirsiniz.

Cowlook oyununda en dikkat edilmesi gereken nokta,oyun tarafından verilen hayvanın aç bırakılmamasıdır.Eğer hayvan beslenmez ve ölür ise,ödeme alamazsınız.Oyunu düzenli bir şekilde oynadığınızda seviye atlarsınız.Her seviye atlayışında kazandığınız puan ve dolayısıyla kazancınız artacaktır.

Oyunda Türkçe dil desteği mevcuttur.Piyasaya çıktığı günden beri tüm kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde ödeme yapması sebebiyle güvenilir para kazandıran oyunlar arasında ilk sıralardadır. Cowlook’a üye olup para kazanmaya başlamak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Pivot Uygulaması

Pivot uygulaması,akıllı cep telefonlarından haber,makale gibi yazıları okuyarak bedava bitcoin kazanmanızı sağlayan mobil uygulamadır.Uygulamanın arkasında Binance,Huobi gibi bitcoin borsalarının olması,kullanıcılara güven vermektedir.Uygulama Android & İos işletim sistemine sahip akıllı telefonlara indirilebilir.

Pivot uygulaması işleyişi çok basittir.Her gün uygulamayı ziyaret ederek makale okuyup, PVT Coin kazanırsınız.Sistem makaleyi gerçekten okuduğunuzu test edebilmek için makale sonunda bulunan GET READ POWER butonuna basmanızı isteyecektir.

Kazanmış olduğunuz bitcoinleri gün sonunda kendi bitcoin cüzdanınıza çekebilirsiniz.Eğer mevcut bir bitcoin cüzdanınız yok ise,Bitcoin Cüzdanı Nasıl Açılır konumuza göz atabilirsiniz.Pivot uygulamasını indirmek için Buraya tıklayın.

Lootbits

Lootbits,kutu açarak bedava bitcoin kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.Sistemde,kutu açabilmeniz için elmasa sahip olmanız gerekir.İlk üye olduğunuz da sistem size 35 elmas verir ve bu elmas ile kutu açarak bitcoin kazanabilirsiniz.Site de elmas kazanabilmeniz için birçok farklı seçenek vardır.Bunlar;

  • Her saat başı siteyi ziyaret ederek
  • Çeşitli oyunlar oynayarak
  • Tavsiye edilen uygulamaları indirerek
  • Her 24 saat de bir soru cevaplayarak

şeklindedir.Sistem piyasa da yeni olması sebebiyle kullanıcılarına bitcoin dağıtırken bonkör davranıyor.Sizler de bedava bitcoin kazanmak istiyorsanız,vakit kaybetmeden Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.Üye olduktan sonra e-mail doğrulaması yapmayı unutmayın.

Banners APP

BannersApp ,telefonunuzun ekranı kilitli iken ekrana reklam gönderip izlemenizi sağlayan bir mobil uygulamadır.Telefonunuza gönderilen reklamları izleyerek bedava coin kazanabilirsiniz.Sistemin arkasında  Almanya’nın Futurenet Firmasının olması sebebiyle oldukça güvenilir bir sistemdir.Telefonunuzu kullanmadığınız zaman ekranınıza gelen reklamlar sayesinde ayda 250 TL ye kadar para kazanabilirsiniz.

Ödemeler FutureCoin olarak hesabınızda birikir.Bu coini dünyaca ünlü bitcoin borsalarından olan Yobit borsasına aktararak,bitcoin’e çevirebilirsiniz.BannersApp uygulamasını indirmek için Buraya tıklayın.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap