1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Paragraf Uygulaması İle Para Kazan! Paragraf Nedir? 2021

Paragraf Uygulaması İle Para Kazan! Paragraf Nedir? 2021
2

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen mobil cihazlara,bazı uygulamalar yükleyerek para kazanmamız mümkün hale geliyor.Günün büyük bir kısmını cep telefonuyla geçirdiğimizi düşünürsek,harcadığımız bu zamanı paraya dönüştürmek oldukça kârlı bir iş olacaktır.Bu konumuzda sizlere Paragraf Uygulaması dan bahsedeceğim.Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Paragraf Uygulaması sayesinde,fotoğraf yükleyerek,arkadaş ekleyerek,çeşitli soruları cevaplayarak para kazanabiliyoruz.Üstelik birkaç program yardımıyla kazanma işlemini sürekli hale getirmemiz de mümkün.Sizlere nasıl daha çok para kazanabileceğiniz hakkında tüm detayları bu yazı da anlatacağım.

Paragraf Uygulaması Nedir?

Paragraf,çeşitli görevler yaparak yıldız biriktirmemizi,bu yıldızları nakite çevirerek para kazanmamızı sağlayan bir mobil uygulamadır.Uygulama içerisinde Fotoğraf Çek,Paylaş,Görevleri tamamla,Reklam izle gibi birçok seçenek mevcut.Bu çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanabiliyoruz.

Uygulama içerisinde;

  • Reklam izle 5 yıldız
  • Profil fotosu ekle 2 yıldız
  • 10 takipçiye ulaş 1 yıldız
  • 100 takipçiye ulaş 12 yıldız
  • 1000 takipçiye ulaş 200 yıldız
  • 50 beğeni 1 yıldız 

şeklinde görevleri tamamlayarak yıldız kazanabiliyoruz.Uygulama içerisinden görevler hakkında bir örnek;

Takipçiye ulaşma ve fotoğraf beğenme kısmı gözünüzü korkutmasın.Uygulamayı kullananların çoğu birbirine arkadaşlık isteği göndererek takipçi sayılarını yükseltmeye çalışıyor ve fotoğraflarınıza beğeniler atıyor.

Paragraf Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur?

Paragraf uygulamasına kayıt olmak oldukça basit. paragrafapp.com sitesini ziyaret ederek sağ üst köşeden indir butonuna tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz.Hesap oluşturmak için sizden istenilen gerekli (mail,isim,şifre) gibi bilgilerinizi girip kaydı tamamlayabilirsiniz.

Paragraf Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Uygulama içerisinde verilen çeşitli görevleri yaparak yıldız kazanıyoruz.10.000 yıldız 10 Türk Lirası yapıyor.Ancak hemen gözünüz korkmasın.Sizlere günde ortalama 2 saatinizi ayırarak nasıl 10.000 yıldıza ulaşabileceğinizi anlatacağım.

Uygulamadan en yüksek yıldız kazanma yöntemi Reklam İzle 5 Yılız Kap görevidir.Normal şartlarda günde birkaç defa 5 yıldız görevlerini yapabiliyorsunuz ancak,birden fazla telefondan kendi hesabınızla giriş yaptığınızda da uygulama kabul ediyor.Böylelikle aynı anda birçok cihazdan 5 yıldız görevini yaparak puan biriktirebiliyorsunuz. Ortalama 1-2 saat bu yöntemi uygulayarak 10.000 yıldıza çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise telefonunuza VPN kurarak birden fazla 5 yıldız görevini yapabilmek.Her 5 yıldız görevini tamamladıktan sonra VPN ile ülke değiştirirseniz tekrardan 5 yıldız görevini yapabilirsiniz.VPN sayesinde sınırsız reklam izleyerek yıldız kazanabilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise;

Bilgisayarınıza bluestacks uygulamasını indirerek,klavye mouse kullanarak daha kolay yıldız biriktirmek.Bluestacks programına kuracağınız paragraf uygulaması ve VPN sayesinde sınırsız yıldız biriktirme işlemini çok daha kolay yapabilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere son zamanlarda popüler paragraf uygulaması dan bahsettik.Dilerseniz BURAYAtıklayarak Para Kazanabileceğiniz 12 Mobil Uygulama‘ya da göz atabilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 13/02/2019

    Evet gün içerisinde internette gezinirken reklamlara denk geliyoruz ve çoğu zaman izlemek zorunda kalıyoruz boşa izlemek yerine para kazanmak mantikli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir