1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler 2023 Adana

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler 2023 Adana
0

Adana’da Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

Kredi faizlerinin çok fazla yükseldiği bu aylarda sıfır araba almak hayal olmaya başladı. Özellikle ipotek ettirerek araç kredisi çekerseniz neredeyse bir araba parası faizide bankaya ödüyorsunuz. Durum böyle olunca peşinatsız senetle araba satan yerler için fırsat doğmuş oluyor ve cüzi miktarda kar payıyla ikinci el senetle araba alabiliyorsunuz. Tabii Adana’da her galeri senetle araba verme taraftarı değil bunun yanı sıra çoğu galeri senetle araba verirken yine sizin kredi sicilinizi dikkate alıyor. Eğer daha önce alışveriş yapmadığınız bir galeriden araba almaya çalışacaksanız şansınızın çok az olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat kredi notunuz iyiyse ve sicilinizde herhangi bir bozukluk yoksa senetle araba satan galerilerin çoğu size bu imkanı sağlayacaktır.

Peki Adana’da senetle araba satan galeriler hangileridir ? senetle araba almak için aranan şartlar var mıdır ? peşinatsız araba alınabilir mi ? İşte tüm bu soruların cevapları ve senetle araba satan galeriler yazımızın devamında.

Peşinatsız Senetle Araba Adana

Hiç peşinatsız 2. el araba satan yerleri bulmanızın çok zor olduğunu belirtmek istiyorum fakat hemen hayal kırıklığına uğramanıza gerek yok çünkü kredi sicilinize göre galeriler genelde %20-30 arası bir peşinatla arabayı size vermekte. Örneğin 60.000 liralık Renault Megane alacaksınız, bunun için galeriye 15.000-20.000 arası bir peşinat ödemeniz gerekiyor. Eğer kredi notunuz ve siciliniz iyi durumdaysa çok daha düşük peşinatla araba alabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise daha önce ticaret yaptığınız ve araba aldığınız bir galeriye güven sağladıysanız hiç peşinatsız senetle araba alabilirsiniz. Unutmayın bu durumlarda ağzınız çok iyi laf yapmalı ve kendinizi iyi ifade etmelisiniz. Eğer siz kendiniz borcu ödeyeceğinize inanmıyorsanız karşınızdaki kişi hiç inanmaz. Bu yüzden o özgüveni karşı tarafa vermelisiniz.

Senetle Araba Satan Kişiler Var mı ?

Firma veya galeri olmadan senet araba satanlar var fakat bu kişiler yasal olmayan yollarla araç satışı yapıyorlar. Bu yüzden size tavsiyemiz daha çok galerisi olan kişilerle ticaret yapın. Tüm bunlara ek olarak bu şahıslar çok daha yüksek kar payıyla araç satışı yapıyorlar.

Senetle Araba Satan Galerilerle Anlaşamadım  Ne Yapmalıyım ?

Eğer Adana’da senetle araba satan yerlerle anlaşamadıysanız çevre illere yönelebilirsiniz. Örneğin bizim daha önce yayınlamış olduğumuz diyarbakır senetle araba satan yerleri inceleyerek. Diyarbakır’daki senetle araba satan galerilerle görüşüp oradan araba almaya çalışabilirsiniz.

Diyarbakır senetle araba satan yerler

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap