1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Play Kart Nedir? Tüm Gençlere Play Kart!

Play Kart Nedir? Tüm Gençlere Play Kart!
0

Bu yazımız da Yapı Kredi Bankası tarafından 18-26 yaş aralığındaki gençlere sunulan Play Kart dan bahsedeceğiz.Üniversiteli gençlere alışverişten puan kazanma,gençlere yönelik çeşitli indirimler ve markalarla yapmış oldukları anlaşmalar ile birlikte birçok avantaj sunuyor. Play Kart sahibi olabilmek için öğrenci olmak yetiyor.Şimdi gelin hep birlikte Play Kart Nedir? Yapı Kredi Play Kart Başvuru nasıl yapılır? hep birlikte inceleyelim.

Play Kart Nedir?

Play kart,Yapı Kredi Bankası tarafından 18-26 yaş aralığındaki gençlere sunulan, tüm gençleri bir arada toplayan ve sadece onlara özel olarak çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır. Play Karta sahip olabilmek için 18-26 yaş aralığında olmak yetiyor.Üniversite öğrencileri herhangi bir gelir belgelemeden, öğrenci olmayan gençler  ise kefil veya gelir belgesi göstererek Play Kart sahibi olabiliyor.

Play kartımızın limitini biz yönetiriz! sloganıyla yolan çıkan Yapı Kredi,ödemelerin düzenli yapılması halinde internet bankacılığı veya şube aracılığı ile limit yükseltme talebinde bulunulmasına olanak sağlıyor.

Play Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapabilmek için ilk olarak 18 ile 26 yaş aralığında olmak gerekiyor.Türkiye’deki tüm üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencileri öğrenci belgesi ile birlikte kart başvurusu yapabiliyor.Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin belirli bölümlerini okuyan kişiler ise yine öğrenci belgesi göstererek kart sahibi olabiliyor.Bu bölümler;

  • Finans-Bankacılık ve Sigortacılık
  • Hemşirelik
  • Beden Eğitimi ve Spor

şeklindedir. Play Kart sahibi olmak isteyen ancak öğrenci olmayan gençler ise gelir belgesi göstererek karta sahip olabiliyor.

Kart başvurusu yapmak için size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesi veya 4421 SMS aracılığıyla yapabilirsiniz.

Play Kart’ın Avantajları Nelerdir?

Play karta sahip olan gençler,World’ün tüm özellik ve kampanyalarından faydalanabilmenin yanı sıra, yapılan tüm alışverişlerden puan kazanırlar.Ayrıca, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar , Play harçlık gibi gençlere uygun birçok fırsattan yararlanırlar. Ayrıca hesap işletim ücreti ödememe,yıllık aidat gibi bir çok bankacılık fırsatlarından da yararlanabilirler.


Bu yazımızda 16-26 yaş aralığındaki tüm gençlere çeşitli fırsatlar sunan Yapı Kredi Play Kart’dan bahsettik.Dilerseniz gençler arasında popüler olan Papara Hesabına da  Papara Nedir?Papara Hesabı Nasıl Açılır?(Detaylı Anlatım) konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap