1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Saç Satarak Para Kazanmak

Saç Satarak Para Kazanmak
0

Son yıllarda görüldüğü gibi kadınların saçlarını çok ve hacimli göstermek için ek saç kullandıkları bilinmektedir.  Tabi bu saçlar gerçek saç olursa daha iyi ve güzel görünmekte hatta kendi sacı gibi durmaktadır. O yüzden size yeni son yılların popüler iş fikirlerinden biri olan evde saç satarak para kazanma iş fikrinden bahsedeceğim. Kadınlarımız en dikkat çeken bölgesi bilindiği gibi saçlarıdır çünkü kadınların saçları ne kadar bakımlı çok ve hacimli ise kadınlarımızın kendine olan güveni oldukça yüksektir. O yüzden evde saç satarak para kazanabilirsiniz.

Eğer saçlarınız uzun, güzel ve bakımlı ise onları sadece kestirerek çöpe atmak yerine uygun şekillerde kestirip satarak para kazanabilirsiniz.  Çevrenizden de eğer böyle gerçek saç ı olanlardan temin ederek de para kazanabilirsiniz. Çünkü gerçek saçın talebi diğer suni saçların talebine göre daha yüksektir ve kazancıda boldur.  Eğer saçlarınız kestirmeyi düşünüyorsanız ve paraya da ihtiyacınız varsa işte sizin için hemen nakit para sacınızı satın nakit ihtiyacınızı da karşılayın.

Gerçek bakımlı saçın uzaması uzun bir süre alıyor ve bulunması da zordur bu da bir gerçektir ki isterseniz bu işin yanında sunu saçta satarak para kazanabilirsiniz. Çünkü artık gerçeğini aratmayan suni saçlar bulunmaktadır ve bunlarda çokça hanımlarımız tarafından tercih edilmektedir.

Saçlar bayanlar için çok önem arz eder ve bayanlarımızı hoş güzel gösterir kendine güvenlerini artırır. O yüzden güzel bakımlı sağlıklı boyasız ve 25 cm ve daha uzun saclarınız varsa ve bunları kestirerek çöpe atamak yerine nakde çevirerek para kazanabilirsiniz. Eğer saclarınız boyalı, permalı yani işlem görmüşse müşteriler saçlarınız almaz bu yüzden saçlar işlem görmemiş kimyasaldan arındırılmış olması lazım. Bunun yanında tabi çok rağbet gören diğer suni saçlardan da satarak evde para kazanabilirsiniz. Nereye satacağınız konusunda internet üzerinden bireysel satarak para kazanabilirsiniz ya da peruk firmaları ile anlaşarak da para kazanabilirsiniz.

Evde saç satarak ne kadar kazancım ne olacak diye düşünebilirsiniz gerçek saçların geliri kilo başına 500 TL civarında olacaktır ama uzunluğuna bakımına göre gerçek saçın fiyata 1000 TL civarın olmaktadır. Diğer suni saçlarda ise sacın uzunluğuna peruk mu yoksa sadece yarım ay mı ya da parça ek saç mı oluşuna göre değişir ama ortalama 150-200 TL civarında olmaktadır.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap