1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Save Ralph Cruelty Free Markalar? Hayvan Testi Yapmayan Markalar Hangileri? Bu Markaları Nasıl Anlarız Save Ralph Cruelty Free Android App?

Save Ralph Cruelty Free Markalar? Hayvan Testi Yapmayan Markalar Hangileri? Bu Markaları Nasıl Anlarız Save Ralph Cruelty Free Android App?
0

Sosyal Medyada Çok Konuşulan #SaveRalph Nedir? Ne Anlama Geliyor?

Kozmetik için hayvanlar üzerinde test yapılmasını yasaklayan küresel kampanyanın yeni sözcüsü Ralph ile tanışın. #SaveRalph, Humane Society International tarafından üretilen, Taika Waititi, Ricky Gervais, Zac Efron, Olivia Munn, Pom Klementieff, Rodrigo Santoro, Tricia Helfer ve daha fazlasını içeren çok uluslu yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip güçlü bir stop-motion kısa filmdir. https://hsi.global/SaveRalph

Save Ralph, bir laboratuvarda “testçi” olarak günlük rutinini yaşarken bir belgesel için röportaj yapılan Ralph’ın sesi olarak Oscar ödüllü Taika Waititi’nin yer aldığı güçlü bir stop-motion kısa film.

HSI’nin #SaveRalph kampanyası, hayvanlar üzerinde yapılan deneylerin zulmünü orijinal ve beklenmedik bir şekilde ele alıyor. Bir tavşanın hikayesini dünyanın dört bir yanındaki laboratuarlarda sayısız tavşanın ve diğer hayvanların durumuna ışık tutmak için kullanıyor.

Ralph canlandırılırken, kısa filmde yaşadığı sefaletler uydurma olmaktan uzaktır. Ralph’i Kurtar’ın yönetmeni Spencer Susser’in dediği gibi, “Ralph’ın kendini gerçek hissetmesi çok önemli çünkü her gün acı çeken sayısız gerçek hayvanı temsil ediyor.”

Hesher adlı filmiyle tanınan Susser, Save Ralph’in yapımında Humane Society International ile işbirliği yapan bir dizi güçlü ünlüler ve etkileyiciler arasında yer alıyor. Ralph rolünde Waititi ve röportajcı olarak Gervais’in yanı sıra, filmde Bobby rolünde Zac Efron, Marshmallow rolünde Olivia Munn, Cinnamon rolünde Pom Klementieff ve Cottonballs rolünde Tricia Helfer bulunuyor.

Yapımcı Jeff Vespa (Voices of Parkland) prodüksiyonda yüce kukla yapımcısı Andy Gent’in (Isle of Dogs, The Grand Budapest Hotel) Arch Model stüdyosu ile birlikte çalıştı.

Save Ralph Cruelty Free Markalar Nelerdir? Bu Markaları Nasıl Anlarız?

Google Play Store’da tam da bu konuda son günlerde trend olan #saveralph konusu ile alaka bir app mevcut. Uygulamayı indirmek için tıklayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak gayet kolay.

1- Cares: Go Cruelty-Free Uygulamayı Google Play Store’dan İndirin, Uygulamayı Çalıştırın. Uygulama İçerisinde Arama Bölümüne Alacağınız Markayı Yazın. Ekranda size ürün ile ilgili hayvanlar üzerinde deneye tabii tutulup tutulmadığı yazacaktır.

Cares: Go Cruelty-Free Uygulaması Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır? Detaylı Video Anlatımı İçin Videoyu İzleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap