1. Anasayfa
  2. Haberler

Save Ralph Nedir? #SaveRalph Ne Demek? Ralph Kısa Filmi Konusu ve Seslendirme Kadrosu

Save Ralph Nedir? #SaveRalph Ne Demek? Ralph Kısa Filmi Konusu ve Seslendirme Kadrosu
0

Save Ralp kısa filmi sosyal medyanın gündeminde. Kısa sürede çok kişi tarafından araştırılmaya başlanan ve izlenen Save Ralph nedir? Save Ralp kısa filminin konusu nedir? İşte klinik deneyleri konu alan Save Ralph ile ilgili merak edilenler…

Save Ralp kısa filmi ile kozmetik ürünlerin dermatolojik testlerde kullanılan tavşanları konu alıyor. Deney tavşanlarının ele alındığı Save Ralp kısa filminde deneyler esnasında yaşanan olumsuzluklara dikkat çekiliyor.

SAVE RALPH KISA FİLMİ KONUSU

Ralph isimli bir tavşanın gündelik hayatının anlatıldığı kısa filmde tavşanın işe gitmesi ve bir laboratuarda denek olarak çalıştığı görülüyor. Kısa filmde anlatılmak istenen güzellik için hayvanların acı çekmemesi ve ölmemeleri için önemli bir söz söyleyerek sona eriyor.

SAVE RALPH KISA FİLMİ SESLENDİRME KADROSU

Deneklik yapan bir tavşanın anlattığı hikayede, tavşan Ralph karakterini, ünlü yönetmen ve oyuncu Taika Waititi seslendiriyor. Seslendirme kadrosunda ayrıca Zac Efron, Ricky Gervais, ve Olivia Munn başı çekiyor. Tricia Helfer, Pom Klementieff ve Rodrigo Santoro’nun da seslendirme kadrosunda yer aldığı kısa film, Humane Society International’ın başlattığı kampanya ile başladı.

İşte Sosyal Medyada #SaveRalp Etiketiyle Trend Olan Kısa Filmin Türkçe Altyazılı Hali;

https://youtu.be/Uwx1e_ySjx8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir