1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sihirli Annem Egemen Uysal Kimdir? (Cem Karakteri)

Sihirli Annem Egemen Uysal Kimdir? (Cem Karakteri)

Yeni-Donem-Sihirli-Annem-Oyuncusu-Egemen-Uysal
5

Acun Ilıcalı’nın online dizi ve film platformu Exxen’de yeniden yayınlanacağı duyurulan Sihirli Annem dizisi oyuncuları büyük bir merak konusu oldu. Dizide Cem karakterini canlandıracak olan isim de Egemen Uysal oldu.

Sihirli Annem Egemen Uysal kimdir?

Sihirli Annem’de Cem karakterini oynayacak olan isim Egemen Uysal oldu. Sihirli Annem’deki Cem karakteri hepimizin bildiği bir karakterdi.

Sihirli Annem Cem
Egemen Uysal (Sihirli Annem Cem)

Yeni dönemde, 2021 yılında çekilecek olan Sihirli Annem dizisinin Cem karakterini oynayacak olan Egemen Uysal daha önce Bal Parmak ve Ballımix reklamlarında oynadı. Kitap okumayı çok seviyor ve gitar, piyano çalabiliyor.

Sihirli Annem Egemen Uysal kaç yaşında?

2008 doğumlu olan Egemen Uysal 2021 yılında 13 yaşına girecek.

Sihirli Annem Egemen Uysal nereli?

Egemen Uysal 2008 Bursa doğumludur ve Peyami Safa Ortaokulu öğrencisidir. Bursalıdır. Sihirli Annem dizisi öncesinde başka bir dizide rol almamıştır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap