1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Sınırsız Sanal Kart Oluşturma 2023 – Nasıl Yapılır?

Sınırsız Sanal Kart Oluşturma 2023 – Nasıl Yapılır?
1

Sınırsız Sanal Kart Oluşturabileceğiniz Bankalar

Sanal kart özellikle internet alışverişlerinde güven veriyor ve çoklu hesap açmanız gereken yerlerde hayat kurtarıyor. Fiziksel olarak olmadığı için bankaya ve size bir masraf çıkarmıyor fakat bazı bankalar açabileceğiniz sanal kart miktarını sınırlıyor. Bu yazımda sizlerle hangi bankaların sınırsız sanal kart oluşturma izni verdiğini paylaşacağım. Bu bankların arasında kredi kartsız sanal kart açma imkanı sunanlarda var.

Çoklu hesap kullanımın yanı sıra güven vermeyen e-ticaret sitelerine ana kartımızı girmek istemeyebilirsiniz bu yüzden bir adet sanal kart oluşturarak ona vereceğiniz limit kadar alışveriş yapıp güvenli bir şekilde işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sınırsız Sanal Kart Sağlayan Bankalar

  1. İş Bankası
  2. ING
  3. Kuveyt Türk
  4. Deniz Bank (yarı-sınırlı)
  5. Ziraat Bankası (yarı-sınırlı)
  6. Garanti Bankası
  7. Akbank

Peki tüm bu bankaların arasında en avantajlısı hangisi ? İsterseniz şimdi onlara bakalım.

Sanal Kart Ücretli mi ?

Sanal kart, kredi kartı veya banka kartı hizmetine ek olarak sunulan bir özelliktir ve siz sanal karta kendi bakiyenizden bir limit ayırarak kullanırsınız bu yüzden banka sizden herhangi bir ücret talep etmez. Sanal kart açma, kaldırma, kart içi para transferleri ücretsizdir.

İş Bankası Sanal Kart Hizmeti

İş Bankası size sınırsız sanal kart oluşturma imkanı sunuyor ayrıca İşcep uygulaması üzerinden oluşturduğunuz sanal kartları görebilir ve düzenleyebilirsiniz. Limit arttırma, sanal kartı kaldırma gibi daha birçok işlemi İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşcep üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

[irp posts=”2791″ name=”Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?”]

ING Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

ING bankasını kullanarak sınırsız sanal kart oluşturabilirsiniz fakat bunun için bir adet kredi kartına sahip olmanız gerekiyor.

Kuveyt Türk Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Kuvet Bank’da tıpkı ING gibi sınırsız sanal kart hizmeti sunuyor fakat burada da kredi kartı almanız gerekiyor.

Denizbank Sınırsız Sanal Kart Hizmeti

Denizbank diğer bankalar gibi tam sınırsız kart oluşturmaya izin vermiyor fakat bu banka ile haftada 7 adet sanal kart oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sınırsız Sanal Kart Hizmeti

Ziraat Bankası sınırlama yönünden biraz Denizbank’a benziyor burada limitiniz yıllık 10 tane. Eğer Ziraat Bankası kullanıyorsanız sanal kart oluştururken dikkatli olmalısınız.

Garanti Bankası Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Garanti Bankası size kredi kartsız sanal kart oluşturma imkanı sağlıyor ve hiçbir limit koymuyor ! İstediğiniz kadar sanal kart oluşturabilirsiniz.

Akbank Sınırsız Sanal Kart Oluşturma

Akbank diğer bankalar gibi sınırsız kart hizmeti sunmakta ve bunlara ek yeni özellikler içermektedir. Örneğin sanal kart ile yaptığınız harcamalardan chip para kazanabilirsiniz. İş Bankası örneğinde de olduğu gibi sanal kartlarınızı Akbank mobil uygulamasından yönetebilirsiniz fakat kaldırma işlemini sadece müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Kefilsiz kredi veren bankalar

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir