1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full (2021 Güncel & Ücretsiz)

Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full (2021 Güncel & Ücretsiz)
0

Günümüzde internetin getirdiği o kadar çok kolaylık var ki saymakla bitmez. Eğitim-öğretim ve iş yaşantımızda olmazsa olmazlar arasında da slayt yapmak geliyor. Gerek bir ödev gerekse bir iş sunumu için slayt yapma programı arayabiliyoruz.

Bilindiği üzere Microsoft Windows bilgisayarlarda Office Powerpoint, Apple Mac bilgisayarlarda ise Keynote sıklıkla tercih ediliyor. Microsoft’un lisanslı ürünü olan Powerpoint lisans anahtarınız yoksa sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Sizler için programsız slayt yapma sitelerini de bir araya getirdik.

Sizler için slayt yapma programı indir full üzerine güzel bir liste hazırladık.

Google Slides

Google Drive içinde yer alan Google Slides üzerinden pek çok tema(template) ile birlikte birebir Powerpoint gibi sunum/slayt hazırlayabilir ve bunu ayrıca PPT ve PPTX olarak da indirebilirsiniz.

Prezi

Online sunum yapma siteleri arasında ücretsiz olması ve pek çok üniversitede, işyerinde kullanılması ile öne çıkan Prezi en iyi alternatifler arasında yer alıyor.

Canva

Canva son dönemin en hızlı büyüyen online görsel düzenleme ve slayt yapma siteleri arasında yer alıyor. Binlerce hazır şablon üzerinden seçim yapıp ilerleyebilirsiniz.

Visme

Eğer farklı bir alternatif arıyorsanız Visme size bu konuda yardımcı olabilir.

Slides.com

Açık kaynak kodlu olan ve harika bir arayüze sahip olan Slides.com üzerinden güzel sunum ve slaytları ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

LibreOffice Powerpoint

Açık kaynak kodlu olan ve tamamen ücretsiz olan LibreOffice ile Microsoft Office’in sahip olduğu Word, Powerpoint, Excel gibi tüm araçlar bulunuyor. Programı ücretsiz indirip kurduktan hemen sonra slayt yapabilirsiniz.

Adobe Spark Presentation

Adobe’un sunduğu ücretsiz aracı Spark üzerinden harika slaytlar yapabilirsiniz.

coreldraw lisans

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir