1. Anasayfa
  2. Haberler

Sosyal Medyanın Gündemindeki Atakan Kristal Çocuk mu? Kristal ve İndigo Çocuklar Nedir?

Sosyal Medyanın Gündemindeki Atakan Kristal Çocuk mu? Kristal ve İndigo Çocuklar Nedir?
0

5 ayda 250 kitap bitiren ve sosyal medyaya düşen felsefe konuşması ile Türkiye’yi sallayan Atakan Kayalar ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Atakan kristal çocuk diyenler Twitter’ı salladılar.

Peki tüm Türkiye’nin gündeminde yer alan Atakan için kristal çocuk iddiaları doğru mu? Atakan kristal çocuk mu? Atakan ile gündeme gelen kristal çocuk iddiası sonrası İndigo çocuklar da sıkça araştırılıyor. Peki İndigo çocuklar nedir?

Gelin hep birlikte detayları inceleyelim.

Türkiye Atakan’ı konuşuyor. Atakan aşağıdaki video ile gündeme gelmişti.

Atakan Kayalar için kristal çocuk tanımı yapıldı. Kristal çocuk nedir?

1995 yılı sonrasında doğan nesil için kristal çocuklar deniyor. Kristal çocuklar telepat özelliklere sahiptirler. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile daha fazla bilgi edinebilir ve daha zekice kararlar verebilirler. Sevecendirler. Uzun ve yoğun bakışlara sahiptirler. Kişilikleri manyetiktir, zeki olmaları nedeniyle etrafındaki insanları kendilerine çekebilirler. Düşündüğünüzü hissederek konuşurlar. Konuşurken geçmiş yaşam anılarından bahsederler. Denge duyguları çok iyidir ve yemek alışkanlıklarında da sebze ve meyveyi tercih ederler.Gözleri iridir.

İndigo çocuklar nedir?

İndigo çocuklar 1994 ve öncesinde doğan çocuklar için kullanılır. Günümüzde üniversite ve iş hayatında etkilidirler. Gelişen teknolojiye adapte olarak hareket etmeye çalışırlar. Zekidirler.

Konu sosyal medyanın da gündeminde hararetli bir şekilde tartışılıyor.

 

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir