1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Stellar Eğitim Videosu İzle 50 $ Kazan!

Stellar Eğitim Videosu İzle 50 $ Kazan!
0

Amerika Birleşik Devleti merkezli kripto para borsası Coinbase, Stellar protokolünü öğrenmeye istekli kullanıcılara ödül olarak 1 milyar Stellar(XLM) dağıtıyor. Coinbase,her bir katılımcıya 50 $ kazanma şansı tanıyor.Coinbase Borsası ve Stellar ortaklığında yapılan bu AirDrop kripto para yatırımcılarını oldukça heyecanlandırdı.Genelde bu tarz dağıtımlar,piyasaya yeni çıkmış projelerini yeni yatırımcılara duyurmak isteyen token oluşturucuları tarafından gerçekleşirdi.Ancak bu sefer yaklaşık +2 milyar dolar üzerinde yatırım alan stellar coin’den geldi.Şimdi kısaca Stellar Nedir? Eğitimine nasıl katılınır? onu öğrenelim.

Stellar ( XLM ) Nedir?

Stellar, geleceğin bankacılığı olarak adlandırılıyor ve bu alanda Ripple,Bitcoin gibi coinlerin en büyük rakibi olarak karşımıza çıkıyor.Transfer süresi saniyeler içinde gerçekleşen Stellar,çok düşük transfer ücreti sunduğundan kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Stellar’ın en dikkat çeken özelliği ise geliştiricilerinin ilk Bitcoin borsası kurucularından olması.Arkasında tecrübeli bir ekibin olması,Stellar yatırımcılarına güven veriyor.

Stellar İle 50 $ Nasıl Kazanılır?

Coinbase Borsası, Amerika Birleşik Devleti yatırımcılarına eğitime katılmaları için davetiye gönderdi.Yaklaşık 3-4 dakikalık toplam 5 videodan oluşan eğitimi izleyerek 50 $ lık dağıtıma sahip olabilecekler.Şuan için ABD vatandaşlarının dışındaki diğer ülkelerin( Türkiye dahil ) 50 $’lık dağıtıma katılabilmesi için bekleme listesine kaydolmaları gerekiyor.

Bekleme listesine katılan kullanıcılara,eğitime katılabilmeleri için duyuru mail yolu ile yapılacak.Listeye ne kadar önce kayıt olursanız,dağıtım başladığında o kadar erken haberdar olursunuz.Bekleme listesine katılmak için yapmanız gerekenler;

İlk olarak Buraya tıklayarak coinbase borsasına kayıt oluyoruz.

Ardından borsa ana sayfasına gelerek Earn $50 XLM butonuna tıklıyoruz.

Karşımıza gelen pencere de,Get Started‘a tıkladığımız da yaklaşık 3-4 dakikalık 5 videodan oluşan eğitimleri izliyoruz.

Eğitimdeki tüm videoları izlediyseniz bekleme listesine katılmış sayılıyorsunuz.Bundan sonra yapmanız gereken tek şey,borsaya kayıt olduğunuz mail’i kontrol etmeniz olacaktır.Dağıtım başladığın da borsa sizi mail yolu ile bilgilendirecek ve 50 $’ınızı alabileceksiniz.


Bu konumuz da son zamanlar da adını Bitcoin ile birlikte duyduğumuz kripto paraların dağıtım fırsatlarını anlattık.Dilerseniz Buraya tıklayarak Blochchain 25 $ lık dağıtımına da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap