1. Anasayfa
  2. Haberler

Sumak Koronavirüse Faydaları Neler? Hz. Muhammed’in Rüya Tavsiyesi

Sumak Koronavirüse Faydaları Neler? Hz. Muhammed’in Rüya Tavsiyesi
0

Sosyal medyada dünden bu yana en çok paylaşılan videolar arasına giren ve korona’ya karşı sumak çok etkili şeklinde belirtilen rüya konuşuluyor.

Bu videoda anlatılanları ve içeriğin en sonunda ilgili tüm konuşmayı video olarak izleyebilirsiniz. Koronavirüse yakalanan tüm hastalarımıza acil şifa diliyoruz. Tüm Türkiye olarak zorunlu olmadıkça evde kalalım ve hem kendimizi hem de sevdiklerimizi koruyalım.

Değerli kardeşlerim rüyanı anlatıldığı şekilde kaleme aldım. Ve birinci rüyasında Recep ayının ilk cuma akşamı yani regaib kandili gecesinde Hz. Muhammed’in kendisinin oturduğu yerde bir oda gördü ve içeriye girdi ve SAV orada.

Bana dedi ki “Kızım bu hastalık ve vürs gayrimüslimlerden geldi. Dünyaya yayılıyor, sen söylediklerimi herkese söyle. Daha da perişan olmayalım. Bu virüsün ilacı, dermanı sumaktır.

Suyun içine biraz sumak atın, karıştırın ve için. İnşallah hasta olan şifa bulur, hasta olmayan da korunur.

Ya Resulullah bunu gayrimüslimlere de mi söyleyelim diyince Hz. Muhammed “Evet kızım, gayrimüslimlere de söyleyelim. Onlarda durursa bizden de uzak durur.

Yine Miraç kandilinde Cudi dağında rüyamda gördüm. Bu sefer bana kızdı ve bu virüsün ilacını niye yaymadın ve paylaşmadın. Ya Resulullah kime söylesem de inanmazlar, çekindim söylemedim.

Hz Muhammed: Bak da gör diyince bir elinde sumak ve sürahi. Bak da gör dedi bir odada hasta vardı ve hastalara sumakla karıştırılmış bir su verdi ve hastalar hemen iyileşti.

Hz. Muhammed’in bu rüyada tüm ümmedin sumak ile iyileşebileceğini ve korunabileceğini söylediği iddia ediliyor.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir