1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş

Taç Yaparak Para Kazanmak – Ayda 2000 TL

Taç Yaparak Para Kazanmak – Ayda 2000 TL
3

         Günümüzde gerek ekonomik sebepler gerekse evde boş olmaktan sıkılan bayanlar için evde yapılabilecek birçok iş vardır. Özellikle de belirli bir döneme kadar çalışmış olan kadınlar birden evde kaldıklarında sıkıntıya düşer ve bir uğraş ararlar. Taç yaparak para kazanma bu uğraşlardan biri olarak karşımıza çıkar. El yeteneği olan ve görsel zevki olan bütün bayanlar kolaylıkla bu işi yapabilir.

El emeği ve tamamen sizin kendi tasarımız taçlar yapabilirsiniz. Hem evde kaliteli vakit geçirip, bir şey yapmanın keyfine varırsınız. Hem de para kazanırsınız. Taç yaparak para kazanma keyif aldığınız sürece güzel bir uğraştır. Bir süre sonra bunu ticaretini geliştirebilir. Kendinize ait bir iş kolu haline getirebilirsiniz.

Taç Yaparak Para Nasıl Kazanılır?

 • Renklerin uyumu ve tamamen kendi tasarımız taçlar için ilk olarak malzemelerini kaliteli seçmelisiniz. Farklı ölçülerde malzemeler alın.
 • Taç yaparak para kazanma uğraşını ilerletip satmaya başladığınızda ortalama fiyatların üzerine çıkmayın
 • Kendinize internette bir sosyal medya sayfasında satış profili oluşturun. Satışlarınızı buradan yapmaya başlayın.
 • Açık arttırma sitelerinde de profiller oluşturun, daha fazla alıcıya ulaşın.
 • Yerel butikler ile görüşün satış için onlara taçları teslim edin.
 • Eş dost ve arkadaşlarınıza yaptıklarınızı gösterin.
 • İletişim bilgilerinizin yer aldığı kartvizit bastırın ve butik bijuteri gibi dükkânlara dağıtın.
 • Sosyal medya sayfanızı sürekli aktif tutun, yeni yaptıklarınızı farklı modellerin fotoğraflarını paylaşın.
 • Çevrenizdeki kişilerin fikirlerine önem verin ve taçların dizaynı konusunda onlardan da onay alın.
 • Müşterileriniz ile yakından ilgilenin, memnun ve güler yüzlü olun.

İlk başlarda büyük kazanımlar getirmese de taç yaparak para kazanma zamanla mümkün olmaktadır. Kız çocukları için ya da yetişkin bayanlar için renkli ve süslü taçlar sürekli kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Bu nedenle de satışı da kolay olacaktır. Sadece yaptıklarınızın doğru bir şekilde tanıtılması ve çok kişiye ulaşması gereklidir.

Zamanla yapacağınız ürünlerin çevrenizden başlayarak insanlara ulaşması sizleri de mutlu edecektir. Yaptıkça ve beğenildikçe daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz.

Bu iş fikrini web sitemizde işverenlerde görüyor ve iş vermek isteyebiliyorlar. Sizde altta bulunan yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi bırakarak işverenlerin dikkatini çekebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. ev hanımıyım elim hızlıdır nekadar cok verilirse yaparım tekli veya çoklu grup şekildede yaparım geri dönüş olursa sevinirim

 2. Merhaba Ankarada yaşıyorum ve taç yapabilirim

 3. Merhaba üsküdar da ikamet ediyorum bu işi çok iyi şekilde yaparım ilgilenirseniz çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir