1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Ceren Yaldız Neden Hastaneye Kaldırıldı? Ceren Yaldız Hamile Mi? Ceren, Cellat36 ile Neden Tartıştı? Ceren Yaldız Annesi Kim? (2023)

Ceren Yaldız Neden Hastaneye Kaldırıldı? Ceren Yaldız Hamile Mi? Ceren, Cellat36 ile Neden Tartıştı? Ceren Yaldız Annesi Kim? (2023)
0

TikTok Fenomeni Ceren Yaldız Neden Hastaneye Kaldırıldı? Tiktok Fenomenleri Ceren Yaldız ve Cellat36 Neden Bu Kadar Gündeme Geliyor? Cellat36, Ceren Yaldız Tartışmalarının Aslı Ne? Canlı Yayında Cellat36 ve Ceren Yaldız Birbirini İfşa Ediyor! Tüm Detaylar…

Özgür Deniz (cellat36) Kimdir?

Özgür Deniz (cellat36), 5 Haziran 1999 Kars, Sarıkamış doğumludur, 21 yaşındadır ve şu an Eskişehir‘de yaşıyor. 1.85 boyunda olan Özgür, İkizler burcudur. Instagram’da gitarıyla birlikte çektiği cover şarkılarla popülerlik kazanan Özgür, 2023 yılında TikTok’a başlamış ve oldukça popüler olmuştur.

Ceren Yaldız Kimdir?

7 Şubat 2002 tarihinde Bursa’da doğan Ceren Yaldız 18 yaşındadır. Ailenin tek çocuğu olan Ceren Yaldız babasını 2,5 yaşındayken kaybetmiştir. Ceren Yaldız’ı sosyal medya platformu olan TikTok uygulamasında farklı konsept ve ilginç videolarıyla ön plana çıkmış ve Youtube kanalı açmıştır.

Cellat36 ve Ceren Yaldız Arasındaki İlişki Nedir?

Ünlü TikTok fenomenlerinden olan 24 yaşındaki Duygu Aycan tarafından ortaya atılan bir iddia ile Özgür Deniz (cellat36) ve Ceren Yaldız’ın sevgili olduğunu söylemiştir. Bunun üzerinde TikTok fenomenlerinin bir aşk yaşadığı iddia ediliyor. Bunun üzerine Cellat36’dan açıklama gelmiştir. Detayları izleyebilirsiniz;

Cellat36 ve Ceren Yaldız Neden Tartıştı?

TikTok fenomenleri Cellat36 ve Ceren Yaldız canlı yayında tartışıyor. Aralarındaki tartışmaların sevgili olduklarına dair iddia edenler olmuş. Detayları öğrenmek için neler olduğunu izleyebilirisiniz.

TikTok Fenomeni Ceren Yaldız Neden Hastaneye Kaldırıldı?

İddialara göre TikTok fenomeni Ceren Yaldız, Cellat36’nın yapmakta olduğu TikTok canlı yayınına katıldı. Aralarında çıkan tartışma sonucunda Ceren Yaldız’ın fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Hastaneye kaldırıldığında Ünlü TikTok fenomeni Ceren Yaldız Instagram’dan hastanedeki görüntüsünü paylaşarak “Her şey güzel olacak güzel kızım… Annen” notunu düştü.

Ceren Yaldız Hamile Mi?

Ceren Yaldız hamile mi sorusu ise yalnızca iddialar üzerine gündem olmuştur. Ünlü fenomenin hamile olmadığı bilinmektedir. Yayın sonrası fenalaştığı söylenmektedir.

DETAYLARI AKTARMAYA DEVAM EDECEĞİZ…

Yazar Hakkında

Yorum Yap