1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. TikTok ve YouTube Fenomeni Meriç İzgi Yasadışı Yollardan Aldığı 3.Maymun Sebebiyle Tutuklandı!

TikTok ve YouTube Fenomeni Meriç İzgi Yasadışı Yollardan Aldığı 3.Maymun Sebebiyle Tutuklandı!

1maymun
1

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle tanınan TikTok ve YouTube fenomeni Meriç İzgi yasadışı yollardan aldığı iddia edilen 3.maymun sebebiyle tutuklandı. Bu haber sosyal medyada çok hızlı bir şekilde yayılırken olayın perde arkası ise oldukça şaşırtıcı.

“Koko” isimli ilk maymunun ardından sosyal medyada günlerce paylaşılan Meriç İzgi şu paylaşımı yapmıştı.

https://www.instagram.com/p/B9cDu7ClFQC/?utm_source=ig_embed

Yasadışı yollardan sahiplendiği maymunlar ile çektirdiği fotoğrafları ve videoları sosyal medyada paylaşan ve daha önce iki maymununa da el konulan Meriç İzgi (24) hakkında son olarak sahiplendiği üçüncü maymun ile tutuklama kararı verildi.

Mart ayında gündeme gelen ve “Koko” adını verdiği, yasadışı yollardan ulaşarak sahiplenen ‘Makak’ cinsi maymun için Eyupsultan’daki evine Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bir operasyon düzenlenmişti. Ancak son olarak İzgi’nin yeniden maymun sahiplendiği anlaşıldı. Bu maymun da Doğa Koruma ve Milli Parklar 1.Bölge Müdürlüğü ekiplerince hayvanat bahçesine götürüldü.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap