1. Anasayfa
  2. Haberler

TikTok ve YouTube Fenomeni Meriç İzgi Yasadışı Yollardan Aldığı 3.Maymun Sebebiyle Tutuklandı!

TikTok ve YouTube Fenomeni Meriç İzgi Yasadışı Yollardan Aldığı 3.Maymun Sebebiyle Tutuklandı!
0

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle tanınan TikTok ve YouTube fenomeni Meriç İzgi yasadışı yollardan aldığı iddia edilen 3.maymun sebebiyle tutuklandı. Bu haber sosyal medyada çok hızlı bir şekilde yayılırken olayın perde arkası ise oldukça şaşırtıcı.

“Koko” isimli ilk maymunun ardından sosyal medyada günlerce paylaşılan Meriç İzgi şu paylaşımı yapmıştı.

View this post on Instagram

Arkadaşlar bu belkide şimdiye kadar yaşadığım en üzücü, benim için en yıkıcı olaydır. Doğduğu ilk günden beri (7ay) kadar yanımdan 1 dk ayırmadığım her anımı paylaştığım bir hayvan olarak değilde evlat olarak gördüğüm ve gözümden sakındığım kokom benden bu şekilde şiddet ve nefret dolu bi şekilde koparıldı. Tarım ve Orman bakanlığında çalışan Videodaki sivil CEMAL GÜVEN isimli memur, umarım bu video gözünden sakındığın herkes tarafından izlenir. Umarım acımı hepsi hissedder. Doğal ortamı değil diye şikayet ettiğiniz o maymun bensiz kaldığında bunu söylemeye çok korkuyorum ama belkide ölücek, biliyorum yemek yemez o beni görmeden uyuyamaz. Bize genetiği en yakın o hayvan bana hiç kimsenin hissettirmediği SEVGİYİ yaşattı. Kokoyla bir kez tanışan herkes bu MUCİZEYE tanık oldu. Şimdi nerede napıyor bilmiyorum canım çok acıyor, benim minik bebeğim,zararsız masum küçüğüm bazı çok bilmişlerin egosunun kurbanı oldu. BU BANA YAPABİLECEĞİNİZ EN KÖTÜ ŞEYDİ. ALLAHINIZDAN BULUN, KOKO’YU İSTİYORUM. İZLEYİN, İZLETİN VE PAYLAŞIN. LÜTFEN BU ÜLKEDE ADALETİN BU ŞEKİLDE İŞLEMEDİĞİNİ GÖSTERİN BANA??

A post shared by Meriç İzgi (@mericizgix) on

Yasadışı yollardan sahiplendiği maymunlar ile çektirdiği fotoğrafları ve videoları sosyal medyada paylaşan ve daha önce iki maymununa da el konulan Meriç İzgi (24) hakkında son olarak sahiplendiği üçüncü maymun ile tutuklama kararı verildi.

Mart ayında gündeme gelen ve “Koko” adını verdiği, yasadışı yollardan ulaşarak sahiplenen ‘Makak’ cinsi maymun için Eyupsultan’daki evine Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bir operasyon düzenlenmişti. Ancak son olarak İzgi’nin yeniden maymun sahiplendiği anlaşıldı. Bu maymun da Doğa Koruma ve Milli Parklar 1.Bölge Müdürlüğü ekiplerince hayvanat bahçesine götürüldü.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir