Haberler

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi & Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 23 Nisan hediyesi ile bedava internet dağıtıyor. Peki Türk Telekom 23 Nisan hediyesi nasıl alınır? Bedava internet nasıl kullanılır?

Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Türk Telekom 23 Nisan hediyesi ile bugün abonelerini sevindiriyor. Peki Türk Telekom 23 Nisan hediyesi nasıl alınır? 23 Nisan’a özel bedava internet kampanyasının detaylarını sizler için derledik.

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi Bedava İnternet, SMS ve Dakika Nasıl Alınır?

Türk Telekom 23 Nisan hediyesini alabilmek için Online İşlemler Uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı çok kolay bir şekilde Google Play ve Apple App Store üzerinden indirebilirsiniz. Eğer uygulama yüklü değilse aşağıdaki linklere tıklayarak hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Google Play indirme linki için tıklayın.

Apple App Store (iOS) indirme linki için tıklayın. 

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi Ne Zamana Kadar Geçerli?

23 Nisan itibarıyla Online İşlemler’e giren aboneler bu güzel sürpriz ile karşılaştılar. Gün sonu saat 23:59’a kadar geçerli olan bedava internet, dakika ve SMS hediyenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dolayısı ile takvimler 24 Nisan olmadan hediyenizi kullanabilirsiniz. Bakiyenizden kalan hediye GB, SMS ve dakikalar ertesi güne devredilmeyecektir.

Türk Telekom 23 Nİsan Hediyesi Neden Düzenlendi?

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde verdiğimiz Kurtuluş mücadelesinde bugün, 23 Nisan 2020 itibarıyla I.Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. açılış yılını kutluyoruz. Tüm ülkede neşeyle kutlanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ülkemizi daha güzel günlere taşımak adına Araba Teknik ailesi olarak biz de kutluyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı