1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi
Trendlerdeki Yazı

Turkish Bank Nedir? Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu

Turkish Bank Nedir? Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu
0

Bu yazımızda ülkemizde uzun zamandır faaliyet gösteren ancak adını yeni yeni duymuş olduğumuz Turkish Bank ele alacağız. Turkish Bank ı kısaca tanıtmak gerekirse,1982 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren bir Türk Bankasıdır.İngiltere’de de faaliyet gösteren Banka sunmuş olduğu avantajlar ile birlikte müşterilerine oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Turkish Bank Nedir?

TurkishBank , Türkiye’deki faaliyetlerine 1982 yılında Kıbrıs’ta kurulu olan Türk Bankası Limited’in İstanbul Şubesi’ni açarak başlamıştır. Ülkemizde 1988 yılında ikinci şubesini İzmir’e açan TurkishBank ,daha sonra Mersin ve Ankara Şubelerini de açarak hizmet ağını genişletmeyi başarmıştır.

Bankanın temel faaliyet alanı; ticari,kurumsal ve bireysel bankacılığın yanı sıra, fon yönetimi ve  proje finansmanını  kapsamakta olup, Turkish Yatırım Menkul Değerler A.Ş. adına şubeleri aracılığı ile acentelik faaliyetleri de bulunmaktadır. TurkishBank A.Ş. 175 Milyon TL ödenmiş sermaye ile 30 Haziran 2016 tarihi itibariyle ülkemizde çeşitli şehirler de 11 şubesi ve 11 ATM’si bulunmaktadır.

Bankanın hizmet alanı Türkiye ile sınırlı kalmayıp,İngiltere’de de hizmet vermektedir. Türkiye, KKTC ve İngiltere olmak üzere 3 ülkede toplam 35 Şubeye ve 1 Milyar 56 Milyon Dolar aktif büyüklüğe sahiptir.

TurkishBank Kredi Kartı Başvurusu

Harcadıkça Turkish Para kazandıran ve düşük faiz oranlarıyla hizmet veren  TurkishBank’a ait 3 çeşit kredi kartı vardır.Bu kartlar;

  • Standart
  • Elite
  • Platinum

şeklindedir.3 kart seçeneği ile de tüm dünyadaki master card logolu ATM’lerden nakit çekebilir,master card anlaşmalı iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik yapılan her alışveriş den Turkish Para bonusu kazanabilirsiniz.Kazanmış olduğunuz Turkish Para ile; ekstra borcu,Kredi Kartı borcu ödeme gibi birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.

1 Turkish Para = 1 Türk Lirası değerindedir.

TurkishBank Kredi Kartı Başvurusu yapmak için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca (212) 373 73 73 numarasını arayarak da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.Size en yakın TurkishBank şubesini öğrenmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Bankanın Whatsapp üzerinden görüntülü müşteri desteği hizmeti de vardır.Görüntülü hizmet desteğinden yararlanabilmek için 0(549) 674 73 73  numarasını kaydederek hafta içi 08:30-18:00 saatleri arasında yardım alabilirsiniz.Güvenliğiniz açısından görüşme esnasında şifre ve kişisel bilgilerinizi asla paylaşmamanız gerektiğini unutmayın.

Bu konumuz da Turkish Bank nedir sorusuna yanıt vermeye çalıştık.Dilerseniz Tüm Bankalar Müşteri Hizmetleri Numarası 2023 konumuza da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap