1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Tuzlu Suda Bekletilen Çilek Deneyi Sosyal Medyada Olay Oldu! Çilekten Böcek mi Çıkıyor?


0

Sosyal medyanın gündeminde bugün inanılmaz bir video var. Tuzlu suda bekletilen çilekten çıkan böcekler herkesin dilinde. Çileğin içinden çıkan böcekler inanılmaz tepkilere neden oldu.

Twitter’da paylaşılan bir videoda tuzlu suya atılan ve bekletilen çileklerin içerisinden böcek ve kurtların çıktığı görülüyor. Bu video sonrası onbinlerce tweet atılırken deneyin nasıl yapıldığı da büyük merak konusu oldu.

Çilekten böcek mi çıkıyor?

Yapılan deneyi sizlerle paylaşalım. Pazardan veya marketten aldığınız çilekleri bir leğen veya plastik kap içine boşaltın. Ardından kabı tuzlu su ile yarıya kadar doldurun ve ardından bir 20 dk bekleyin.

Tuzlu suda bekletilen çileklerin içinde tuzlu sudan rahatsız olan böcek ve kurtlar çileğin içinden yavaşça çıkmaya başlayacaklardır.

Sosyal medya tuzlu suda bekletilen çilek deneyi ile yıkıldı

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap