1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
Trendlerdeki Yazı

Twitter’dan Para Kazanma Yöntemi ( Denendi! )

Twitter’dan Para Kazanma Yöntemi ( Denendi! )
0

Bu konumuzda sizlere hemen hemen hepimizin kullandığı Twitter dan para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğim.Özellikle yöntemler arasından bir tanesi,internet de hiçbir yerde bulamayacağınız denenip ,başarılı olunmuş bir yöntemdir.Eğer sizde para kazanma yolları arıyorsanız yazıyı mutlaka sonuna kadar okumanızı öneririz.

Günlük rutin işlerin dışında sevdiğimiz siyasetçiler,futbolcular ve gündemi takip etmek için Twitter da bolca vakit geçiririz.Geçirdiğimiz bu vakitleri paraya çevirmek kulağa hoş geliyor değil mi ?Twitter dan para kazanma nın birçok yolu vardır bunları kısaca özetlemek gerekirse;

Satış Ortaklığı (affiliate) İle Para Kazanma

Satış ortaklık programında,fiziksel yada sanal satış yapan şirketin internet sitesinden bir bağlantı oluşturulup, yayıncı olarak satış ortağına aktarılır.Oluşturulan bağlantı üzerinden yapılan her alışverişte sizin bakiyenize bonus yansır.Daha detaylı fikir almak isterseniz Satış Ortaklığı(Affiliate) Veren Türk Firmalar   konumuzu inceleyebilirsiniz.

Blog’a Ziyaretçi Çekerek Para Kazanma

Eğer bir blog yazarı iseniz,yayınlamış olduğunuz konuları twitter da paylaşarak sitenize ziyaretçi çekebilir,adsense sayesinde para kazanabilirsiniz. Adsense ile para kazanmanın nasıl olacağını merak ediyorsanız Adsense ile para kazanma konumuzu inceleyebilirsiniz.

Reklam Alarak Para Kazanma

Twitter da hatırı sayılır bir takipçi kitleniz varsa,hesabınıza reklam alarak para kazanabilirsiniz.Örneğin bir ayakkabı satıcısının linkini hesabınızda tweet atarak gelir elde edebilirsiniz.Ancak bunun için gerçekten iyi bir takipçi kitlenizin olması gerekir.5-10 bin takipçi ile yapılması çok zordur.

Ve asıl para kazanma yöntemimize geldik.Sizlere anlatacağımız bu taktik ile para kazanabilmeniz için,herhangi bir satış yapmanıza,takipçi sayınızın olmasına gerek yok.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan Twitter’dan Para Kazanma Yöntemi ne geçiyorum :)

Twitter’dan Para Kazanma Taktiği

İhtiyacımız olan şeyler;

  • Yeni açılmış ya da mevcut bir Twitter hesabı
  • Link Kısaltma Servisi
  • Dikkat Çekici Görsel

Bu işleme başlayabilmek için mevcut hesabınızı da kullanabilirsiniz.İlk olarak link kısaltma servislerinden birisine kayıt oluyoruz.Bu yazımız da en güvenilir link kısaltma servislerini listeledik arasından istediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz.

Daha sonra dikkat çekici bir görseli ya da haberi ,ülke gündeminde trend olmuş tüm hashtag’leri kopyalayarak tweet’e ekleyip,kısalttığımız linki vererek paylaşıyoruz.Burada dikkat çekici olması çok önemli.Örneğin ; Messi Fenerbahçe’de ! gibi dikkat çekici bir başlıkla paylaşabilirsiniz.Gündemdeki konular ile ilgili görseller paylaşmanız daha etkili olacaktır. Ne kadar inandırıcı içerikler paylaşırsanız, o kadar çok tıklanır ve para kazanırsınız :)

Link kısaltma siteleri sizin kısalttığınız link’e gelen her tıklama için para verir.Bu yöntem sayesinde günde 10$ a kadar para kazanabilirsiniz.Bu taktiği ne kadar sık uygularsanız,geliriniz o kadar çok olacaktır.Yöntem bizzat denenmiş ve başarılı olmuş bir yöntemdir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap