1. Ana Sayfa
  2. Evde Ek İş

Ücretli Makale Yazdıran Siteler

Ücretli Makale Yazdıran Siteler
1

Makale yazarak para kazanmak freelance diye tabir edilen özgür ve zamansız iş fırsatlarından bir tanesidir. Dil bilgisi kurallarına uygun, akıcı, özgün ve anahtar kelimeleri dikkate alarak yazma kabiliyetine sahip olan herkes makale yazarak para kazanabilir. Ücretli makale yazdıran siteler ise hazırladığınız içeriklerin farklı kişi ve platformlarla satılmasını esas alır. Sürekli olarak ihtiyaç duyulan bu içerikler sayesinde sosyal medya platformlarında yükselmeler sağlanır. Sizde makale yazarak para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilendirmelerden yararlanabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanmak için birçok farklı kategori sitesinden müşteri bulabilirsiniz. Kaliteli, özgün, SEO uyumlu ve dil kurallarına uygun olarak hazırlanmış olan içerikler saatler içerisinde alıcı bulabilir. Makale alım satımı ve makale hazırlama amacıyla birçok site bulunmaktadır. Bunlara ek olarak webmaster forumlarında da hazır makale satışı yapabilir veya verilen siparişlere göre makale yazabilirsiniz.

Yazankazanir.net: Bu site sektör içerisinde yer alan ücretli makale yazdıran sitelerden bir tanesidir. Sisteme üye olduktan sonra size sunulan konular hakkında içerik üretmeniz istenmektedir. İstenen makaleler konu başlıkları ve anahtar kelimelerle belirtilerek ifade edilir. Belirlenen kelime sayısına ulaşarak düzgün ve anlamlı bir içerik hazırlayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. 100 kelime başına 1,5 TL ile 2,5 TL arasında ücret kazanabilirsiniz. İçeriğiniz kalitesi ve tecrübenize göre bu fiyat değişmektedir. Hesabınızda 90 TL birikmesi haline Papara ile ödemenizi alabilirsiniz.

Yazkazan.net: Yazkazan.net ücretli makale yazdıran siteler içerisinde yerini almaktadır. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra günlük yazma limiti olmaksızın ister 1 isterseniz de sınırsız makale yazarak gelir elde edebilirsiniz. Belirli niteliklere sahip olan tüm makaleleriniz sizlere gelir sağlamaktadır. Uzman yazar kategorisindeki her yazar 100 kelimesi 1,5 TL’den iş teslimi yapabilmektedir. Daha düşük uzmanlıktaki yazarlar 100 kelimesi 0,5 TL almaktadır. Ödeme limiti olarak 200 TL belirlenmiştir. 200 TL limitini geçen her yazarın ödemesi ayın 15’inde yapılmaktadır.

Makalehizmeti.com: Ücretli makale yazdıran siteler içerisinde yer almaktadır. İçerikleri ve istenilen detayları karşılayan her makale ücreti bakiyenize eklenir. 100 kelimesi 0,5 TL ile başlangıç yapıldıktan sonra kaliteli içerik ürettiğiniz takdirde 100 kelimesi 1 TL olmak üzere kazanç sağlayarak evde iş imkanına sahip olabilirsiniz. Alt ödeme limiti 200 TL olarak belirlenmiştir ve her ayın 10’unda ödeme işlemi banka hesaplarına yapılmaktadır.

Bionluk.com: Bu sitede kendi kullanıcı profilinizi oluşturabilir ve yeteneklerinizi belirtebilirsiniz. Farklı yeteneklerinizi ve makale uzmanlığınız ekleyerek kısa süreli veya uzun süreli işler yapabilirsiniz. Ücretli makale yazdıran siteler içerisinde farklı bir konumda olan bionluk.com alıcı ve satıcıyı buluşturarak ticaret yapılmasını sağlar. Makaleye ihtiyacı olan yazarlar sizlere teklif vererek işlerinin yapılmasını gerçekleştirir. Tamamladığınız işlerin ücretini 48 saat içinde alabilirsiniz.

Fiverr: Fiverr sitesi alıcı ve satıcıları birleştiren, yeteneklerin, freelance işlerin yaptırıldığı platformdur. Kendi profilinizi oluşturup yeteneklerinizi sıralayabilirsiniz. İşleri hangi ücrete yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Satıcılar sizden aldıkları hizmeti değerlendirebilirler. İşinizi iyi yapıyor iseniz yükselme ve sürekli iş alabilme potansiyeline sahip olabilirsiniz. Fiverr sitesi yurt dışı kaynaklı olduğu için ödemeler dolar üzerinden gerçekleşmektedir ve sitenin ana dili İngilizcedir.

Webmaster Forumları: Webmaster forumlarında içerik üreticisine ihtiyaç duyan birçok site sahibi bulunmaktadır. Sizler de webmaster forum profili oluşturarak uzman olduğunuz alanlarda hizmet verebilir ve hizmetinizin beğenilmesi takdirinde uzun süreli işlerde çalışabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Merhabalar. Bu işi yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir