1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları | Arı Hesap 2023

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları | Arı Hesap 2023
0

Vakıfbank Mevduat Faiz Oranları ile ilgili bilgiler almak için yaptığımız araştırma sonucunda ne kadar faiz ile para kazanabilirsiniz sizlere bilgiler vereceğiz. Mevduat faizi ile para kazanmak son zamanlarda en çok tercih edilen sistemlerden birisi olmuştur.

Eğer sizde paranıza para katmak istiyorsanız bankaların mevduat faizlerini inceleyebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden mevduat hesabı açmak istiyorsanız ARI HESAP açtırmanız gerekiyor. Bu bankada ayrıca e-vadeli mevduat hesabı açarak da yüksek faizlerle işlem yapabilirsiniz. Şimdi sizlere Vakıfbank mevduat faizi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank Mevduat Hesabı

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren bu bankadan istediğiniz zaman mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Özellikle Vakıfbank ilk kez mevduat hesabı açacak olan müşterilerine daha yüksek faizlerle işlem yaptırmaktadır. Tanışma veya bir diğer adıyla hoş geldin faizinden yararlanarak yüksek limitli faizlerden yararlanabilirsiniz.

Açılan bu hesaplar üzerinden günlük, haftalık, aylık veya yıllık yatırımlar yapabilirsiniz. Bu banka ülkemizde yüksek mevduat faizi veren bankalardan birisidir. Sizde yatırımlarınızı Vakıfbank mevduat hesabı açarak daha hızlı ve kolay yapabilirsiniz.

Vakıfbank Mevduat Faizleri 2023

 

Vakıfbank Mevduat Faizleri 2023

Vakıfbank üzerinden açacağınız Arı Hesap veya diğer mevduat hesaplarında ayrı faiz oranları ile işlem yapılmaktadır. Bu bankanın en yüksek faiz veren hesabı Arı Hesap olmuştur.

Arı hesap ile yıllık ve aylık değişmeyen faiz oranı ile %18.00 rakamlarıyla faizle para kazanabilirsiniz.

E-vadeli mevduat hesabı açmak isterseniz günlük %7.50 üzerinden faiz uygulanacaktır. 32 gün ve üzerinde işlem yapmak isterseniz %18 gibi yüksek bir faizle işlem yapabilirsiniz. Euro veya dolar için aynı faiz oranları geçerli değildir. Yukarıda verilen oranlar sadece Türk Lirası için geçerlidir. E-vadeli Euro hesap faiz oranı %1.45, dolar hesap faiz oranı %3.40 olarak belirlenmiştir. Daha detaylı bilgiler için www.vakifbank.com.tr veya banka şubelerine giderek bilgiler alabilirsiniz.

Üstelik artık USD ve EUR mevduatlarınız için de ARI Hesabı açtırabilirsiniz.

  • Minimum hesap açılış tutarı 5.000-TL, 1.000-USD ve 1.000-EUR ‘dur.
  • Tanışma faizinin süresi 60 gündür ve hesap açıldığı anda geçerlilik süresi başlar.
  • 60 gün sonunda tanışma faizi sona erer ve Banka tarafından günlük olarak yayınlanacak temdit faizi ile değiştirilir. Tanışma faizinin sona ermesinden sonra uygulanacak temdit faiz oranı her gün değişebilir.
  • Tanışma faizinden, ilk defa VakıfBank ARI Hesabı açtıran müşteriler, her döviz cinsi için bir kere yararlanabilir.

Mevduat Hesabı Özellikleri Nedir?

Vakıfbank üzerinden yatırım yapmak istiyorsanız istediğiniz zaman istediğiniz bankanın yöntemleriyle mevduat hesabı açabilirsiniz.

Banka şubeleri ve müşteri hizmetlerinden bu işlemleri yapmanız mümkündür. Eğer bankanın kapalı olduğu saatlerde işlem yapmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank mevduat faizi hesaplarında en fazla 750 günlük hesap açtırabiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilir ve para yatırabilirsiniz. Bu işlemleri yaptığınız zaman vadeniz bozulmayacaktır. Yatırdığınız paranın da faizini hemen kazanacaksınız.

Vade bittiği zaman bankadan devam etmek istemiyorsanız hesabın kapanması için talimat vermeniz gerekiyor. Eğer talimat vermezseniz vade sonunda hesap tekrardan açılacaktır. Hesap açıldığı zaman o günkü faiz oranları neyse o oranlarla işlem yapılacaktır. Bu yüzden hesabın kapanmasını istiyorsanız bankaya talimat vermeniz gerekiyor.

Arı Hesap

Vakıfbank üzerinden mevduat hesabı açmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri hesap türü Arı Hesap’tır. Bu hesabın en büyük özelliği paranız biterken bile vadeniz bozulmadan istediğiniz zaman hesabınızdan para çekebilmektir. Arı hesap müşterilerine banka ayrıca bazı işlemlerden komisyon ödetmez. Bu banka işlemlerinin başında EFT ve Havale işlemleri gelmektedir. Bu işlemleri yaparken ücretsiz olarak işlem yapabilirsiniz.

Vakıfbank Arı Hesabı TL, Dolar ve Euro olarak açabilirsiniz. Hangi türden para yatırırsanız o para birimine göre faiz uygulanacaktır. Vakıfbank Arı Hesap açtırmak istiyorsanız en kolay yollardan birisi internet bankacılığına giriş yaparak hesap açtırabilmenizdir. Vakıfbank mobil şube veya internet bankacılığı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. En düşük para yatırma birimi 5.000 TL’dir. 5.000 TL, 1.000 Dolar, 1.000 Euro para yatırmanız halinde bu hesabı açabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Vakıfbank Mevduat Faizi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan istediğiniz zaman mevduat hesabı açabilirsiniz. Daha fazla ve detaylı bilgiler için bankanın resmi internet sitesine gidebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak işlem yapabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap