1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(VİDEO) İzmir Depreminde Gökdelenden 153 Metreden Düşen İşçi Hayatını Kaybetti…

(VİDEO) İzmir Depreminde Gökdelenden 153 Metreden Düşen İşçi Hayatını Kaybetti…
0

İzmir depreminin etkileri ve yaşanan olumsuzluklar bugün gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. İzmir’de Bayraklı ve Seferihisar’ı çok kötü etkileyen deprem ile ilgili çok üzücü bir haber de bugün basına yansıdır.

İzmir Bayraklı’da bulunan ve Avrupa’nın en büyük çelik projesi olarak konumlanan Biva Tower’da çalışan bir işçi ne yazık ki deprem sırasında 153 metreden düşerek hayatını kaybetti…

VİDEO

Ayrıca okuyabilirsiniz:

Avrupa’nın en yüksek yapısal çelik binası olarak lanse edilen Biva Tower projesinin çevresi güvenlik nedeniyle yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

Biva Tower, 2 bin 522 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. İlk 2 katı ticari alan, 4 katı otopark ve 2 katı da sosyal tesis olacak kulede 25 rezidans katı bulunacaktı.

Biva Tower’dan düşen vinç videosunun sosyal medyaya yansıması sonrası ise korkunç etki bir kez daha görüldü.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap