1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Vodofone Faturalı Tarifeler

Vodofone Faturalı Tarifeler
0

Türkiye’nin en büyük mobil operatörlerinden biri olan Vodofone, sunmuş olduğu uygun fiyatlı faturalı tarifeleriyle müşterilerin ilgisini de büyük oranda çekmektedir. Vodofone, türkiye pazarına girdiği ilk günden bu yana uygun fiyatlı gsm hizmeti sağlamaya çalışmaktadır, her ne kadar pazardaki payı ve kalitesi Turkcell kadar olmasa da, bunu fiyat farkıyla kapatmaktadır. İşte sizin için özenle hazırlanmış vodofone faturalı tarifeler.

Vodofone Faturalı Tarifeler ve Fiyatları

 

Uyumlu dk bol 2023

Bu Vodofone üzerinde yer alan en uygun fiyatlı tarifedir. Aylık 49 liraya yer alan bu pakette 1 gb internet var, ayrıca 1500 dakika konuşma ve 250 sms de var. Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya da devrediyor. Bu tarifeyi internet kullanmayanlar için öneriyoruz, eğer internet kullanıyorsanız sadece 3 lira farkla simple xsmall paketi kullanmanızı tavsiye ederiz çünkü 5gb internet var.

 

Simple Xsmall

Bu paket internete bir miktar ihtiyacı olan fakat maddi imkanı kısıtlı olanlar için birebir. Çünkü paket tam 5 gb internet ihtiva ediyor ayrıca 1000 dakika ve 100 sms mesajlaşma hakkı da vermektedir. Paket içeriğinde whatsapp kullanımı sınırsızdır.

 

Super Small

Bu paket sadece 62 lira. 10 gb internet 1000 dakika ve 100 sms içeriyor. Sınırsız whatsappta var. Eğer uygun bir tarife arıyorsanız ama internet de kullanıyorum diyorsanız Vodofone Super Small tam size göre.

Vodofone Red 20 Sınırsız İletişim +5 Gb Hediye

Bu paket sadece 89 lira ve aynı zamanda 20 gb internet veriyor. 89 liraya 20 gb internet içeren bir paket almak gerçekten de çok makul. Paket, 1000 dakika ve 250 sms de içeriyor. Whatsapp ve Instagram için harcanan internet için herhangi bir kesilme olmuyor yani bunları sınırsız bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

 

Harcayanlara Özel Vodofone Faturalı Tarifeler

Çok fazla internet ve dakika harcayanlar için ayrı paketler hazırlanmıştır. Bu paketler 40 gb internet vermekle birlikte bazı uygulama ve oyunlarda ücretsiz internet imkânı sağlamaktadır.

Red 40 Sınırsız Eğlence

Bu paketin fiyatı 174 lira. Tam 40 gb internet içermektedir, bunun yanı sıra 3500dk konuşma, 250 sms de var.  Ayrıca paket, aşağıda bahsedilen ek faydalara sahiptir.

  • Vodofone Her şey yanımda uygulamasında geçerli 200 TL hediye çeki.
  • Paketi alanlar 3 ay ücretsiz bir şekilde standart netflix paketi satın almaktadır.
  • Amazon Prime üyeliği ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Bu üyelik, hızlı ve ücretsiz kargo, netflix gibi ‘’prime video’’ kuruluşundan ücretsiz film ve dizi izlemenizi sağlar.
  • Vodofone hat sahipleri ile sınırsız konuşma hakkı elde edersiniz.
  • 23 ülkeyi ayda 120 dakika boyunca ücretsiz ararsınız.
  • Instagram, Twitter ve Facebook’ta sınırsız internet.
  • Paketi internetten almanız durumunda ilk üç ay 174 lira, sonraki aylar ise 199 lira olarak ödeme yaparsınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir