1. Ana Sayfa
  2. Finans Rehberi

Yapı Kredi Hesap No Nerede Yazar? 2023 TL Kart Hesap No Öğrenme

Yapı Kredi Hesap No Nerede Yazar? 2023 TL Kart Hesap No Öğrenme
0

Bankaların hesap numaraları EFT ve Havale veya ödeme işlemlerinde acil olarak ihtiyacımız oluyor. Yapı Kredi müşterilerinin de en çok zorlandıkları konulardan bir tanesi Yapı Kredi hesap no bulma.

Öncelikle yazımıza Yapı Kredi hesap numarasının TL kart üzerinde ne yazık ki yer almadığını söyleyerek başlamak istiyoruz.

Ancak endişe etmeyin, Yapı Kredi hesap numarasını bulmak için kullanabileceğiniz ve hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz pratik yollar mevcut.

Yapı Kredi Hesap No Telefon Bankacılığı ile Öğrenmek

Bu yol çok az bekleyerek Yapı Kredi hesap no öğrenmek için önerdiğimiz ilk yol. 0850 222 0444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve hesap numaranızı öğrenebilirsiniz. Eğer mobil uygulamaları kullanmıyorsanız yapabileceğiniz en pratik işlem budur.

Yapı Kredi Hesap No Mobil Bankacılık ile Öğrenmek

Yapı Kredi’nin Android veya iOS mobil bankacılık uygulamasını kullanıyorsanız hesap numarasını öğrenmek çok kolay.

Mobil uygulamaya müşteri numarası veya TC kimlik no ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Hesaplarım menüsünü açın. Burada hesap bilgileriniz görünüyor. Hesap numaranızı buradan kopyalayabilir veya bir kağıda not alabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap No İnternet Şubesi ile Öğrenmek

Mobil uygulamalar haricinde internet şubesine giriş yaparak Hesaplarım menüsüne gidebilir ve yine buradan hesap numaranızı kopyalayabilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Numarası Kaç Haneli?

Yapı Kredi üzerinde açtığınız hesap numaralarında “1234 – 12345678” numaralarını göreceksiniz. Burada yer alan 12345678 sizin hesap numaranızı göstermektedir. En başta yer alan ve tire işaretinden önceki 4 rakam da şube kodunu gösterir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap