1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Yapı Kredi Pos Açmak (Sanal Pos Açmak) ve Pos Cihazı Komisyon Oranları

Yapı Kredi Pos Açmak (Sanal Pos Açmak) ve Pos Cihazı Komisyon Oranları
0

Ticari faaliyet gerçekleştiren kişi veya mağazaların, kredi ve banka kartı ile ürün satabilmelerine olanak sağlayan pos cihazları, bankaların komisyon oranları karşılığında sunduğu hizmetlerdir. Yapı Kredi Bankası pos açmak ve sanal pos açmak gibi konularda üye işyerlerine kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankası pos açmak ile ilgili tüm konularda detaylı bilgilendirmeler yapmaktayız. Yapı Kredi Bankası sanal pos açmak ve Yapı Kredi Bankası pos desteğinin yanı sıra pos cihazı komisyon oranlarına da ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Açmak

Yapı Kredi pos açmak işlemini gerçekleştirebilmeniz için bankaya kayıtlı bir üye işyeri olmanız gerekmektedir. İşyeri hesabınız açıldıktan sonra pos cihazı ile bağlantı kurularak hesabınızı kontrol etmeniz ve aylık satış hacminizi takip etmeniz sağlanmaktadır. Üye işyeri olmayan kişi ve kurumların, öncelikle üye olmaları gerekmektedir. Daha sonrasında Yapı Kredi pos açmak işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Üye işyeri olan her kişi Yapı Kredi pos açmak işlemini başlatmak için en yakın banka şubesine giderek pos başvuru formunu doldurabilir. Gerekli standartları sağlayan her ticari faaliyet mağazasına pos cihazı sağlanmaktadır. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden Yapı Kredi POS Başvuru Formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Sanal Pos Açmak

Sanal pos cihazları, internet sitesi ve sanal mağazaların müşterilerine kredi veya banka kartı ile ödeme yapabilme olanağını sunmaktadır. Günümüzde internet siteleri üzerinden satış yapabilmek için her mağaza sanal pos cihazlarına ihtiyaç duymaktadır. Yapı Kredi sanal pos açmak talimatını kolaylıkla verebilir ve gerekli şartlara uyan sanal mağazalarınız için pos cihazı kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi sanal pos açmak işleminden yararlanabilmek için üye işyeri olmanız gerekmektedir. Sadece internetten satış yapan bir mağazanız var ise bildiriminizi bu şekilde yapabilir veya var olan mağazanızı internet satış mağazasıyla birleştirerek iki alanda birden satış yapabilirsiniz. Yapı Kredi sanal pos açmak işlemi için satış yaptığınız sitenin gerekli şartları sağlaması gerekmektedir.

  • Satış yapmayı planladığınız web sitenin satışa hazır olması gerekmektedir. Yapı Kredi yetkilileri sanal pos hizmetini sağlamadan önce sitenizi kontrol ederek gerekli onayı vermeleri gerekmektedir.
  • Sitenizde satacağınız ürünler yerleştirilmeli; ürün açıklamaları, fotoğrafları ve bütün bilgileri düzenlenmelidir.
  • Sitenizde satmayı düşündüğünüz ürünler yasal ve hukuken sorunsuz olmalıdır. Aksi takdirde Yapı Kredi sanal pos açmak işlemini gerçekleştiremezsiniz.
  • Sitenizden alışveriş yapmayı düşünen kullanıcıların kullanıcı ve kart bilgilerinin korunması amacıyla sitenize SSL güvenlik sertifikası aktif hale getirilmelidir.
  • Siteniz blog içerikli değil satışa hazır e ticaret sitesi olmalıdır. Ürün satışı aşamasına kadar site sorunsuz ilerlemelidir.

Yapı Kredi Pos Desteği

Yapı Kredi pos desteği, pos cihazlarınızda karşılaşılan kesinti ve problemlere çözüm bulmak ve sizleri ticari faaliyetlerden geri bırakmamak amacıyla sunulmaktadır. Yapı Kredi pos desteği 444 0 448 & 0850 222 0 448 numaralı iletişim kanallarından sunulmaktadır. Bu iletişim numaralarına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Cihazı Komisyon Oranları

Pos cihazı komisyon oranları kurumsal işyerlerinizin satış hacmine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yapı Kredi pos açmak işlemleri sırasında sizlere sunulan sözleşmelerde pos cihazı komisyon oranları açıkça belirtilmektedir. Sözleşmeyi imzalayarak bu oranları kabul etmiş sayılırsınız. Yapı Kredi pos cihazı komisyon oranları tek çekimlerde %1,13 (BSMV hariç) ile başlamaktadır. Taksitli işlemlerde her bir ilave taksit için %0,565 oranında ek komisyon uygulanmaktadır. Yapı Kredi pos cihazı komisyon oranları kurumsal işyerlerinizin satış hacminin artmasıyla daha düşük seviyelerden işlem görmektedir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap