1. Anasayfa
  2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Yemek Tarifleri Paylaşarak Para Kazanmak 2021 GÜNCEL

Yemek Tarifleri Paylaşarak Para Kazanmak 2021 GÜNCEL
Kripto Para Nasıl Alınır
4

İnternetin,hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte para kazanabileceğimiz yöntemler de artış gösterdi. Artık sıradan yapmış olduğumuz işlerden bile internet sayesinde para kazanabiliyoruz. Bu işlerden biri de,kadınların günlük rutini haline gelen yemek yapmaktır. Yemek yaparken her kadının kendine özgün tarifleri vardır. Kimisi farklı bir baharat ekler,kimisi ise pişirilme şeklini farklı yapar. İşte bu tariflerinizi diğer insanlarla paylaşarak para kazanabilmeniz mümkün. En temel soruların başında da instagramda yemek sayfası açmak para kazandırır mı geliyor. Gelin size Instagram yemek sayfası açmak ne kadar para kazandırır tek tek anlatalım.

Şimdi gelin sizlere bu işten nasıl para kazanabileceğinizi anlatayım;

Blog Açarak Yemek Tarifleri Paylaşmak

Kazanacağınız paranın en fazla olduğu yöntem budur. Çünkü burada blog’unuzu ziyaret edip size özel tarifleri ne kadar çok kişi okursa,o kadar çok kazanırsınız. Bu yöntem ile para kazanan onlarca kişi var.Üstelik bu işin bir yaşı da yoktur. Blog üzerinden yemek tarifleri paylaşarak ayda 50.000 TL kazanan 54 yaşında kadın tanıyorum. Nasıl blog açacağınız hakkında bir fikriniz yoksa “Blog Açarak Para Kazanmak” konumda detaylı bir şekilde anlattım burayı inceleyerek ücretsiz bir şekilde kendi blog’unuzu açabilirsiniz.Peki blog’u açtım,tariflerimi yayınladım ve ziyaretçi sayım günden güne artıyor parayı kimden alacağım sorunuzun cevabı ise “Google”. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google,blog’unuzun ziyaretçi sayısı ne kadar fazla olursa size o kadar çok para öder.

Günde Google üzerinden yaklaşık 80 milyon kez “yemek tarifleri“araması yapılıyor. Arama yapan bu kişilerden günlük 1000 kişi blog’unuzu ziyaret etse ayda ortalama 100 TL gibi bir para kazanırsınız. Eğer kendinize özgün tariflerinizin olduğunu düşünüyorsanız bu işi kesinlikle yapmalısınız. Instagram yemek sayfası açmak, burada da Instagram’da paylaştığınız tarifleri blogda da paylaşmak size çifte kazanç sağlar.

İnstagram Üzerinden Yemek Tarifleri Paylaşmak

Burada izlemeniz gereken yol biraz daha farklıdır.Öncelikle yemek tarifleri ile ilgili bir instagram hesabı açıp kendinize takipçi kitlesi oluşturmalısınız.Günlük düzenli olarak yemek tarifleri paylaşıp kendi kitlenizi oluşturabilir ya da takipçi sayısı fazla olan instagram sayfalarından reklam alarak hesabınızı daha hızlı büyütebilirsiniz. Paylaştığınız yemek tariflerini beğenen,paylaşan kişi sayısı arttıkça sayfanızda doğal olarak büyüyecektir.Eğer yüksek takipçili bir hesap haline gelirseniz,içeriğiniz ile ilgili reklamlar alarak iyi paralar kazanabilirsiniz.Burada kazanacağınız para sayfanızı takip eden kişi sayısı ile doğru orantılıdır.Örneğin,300 Bin takipçili bir instagram sayfasınızın olduğunu varsayalım;ortalama reklam başı 100-200 TL alsanız ayda 15 kere reklam alarak 3000 TL gibi bir rakam kazanabilirsiniz.Takipçi sayınız arttıkça aylık geliriniz de artacaktır. Bu vesile ile instagram yemek sayfaları para kazanıyor mu sorusunun da cevabını verdik.

Bu anlatmış olduğum 2 seçenek dışında yemek tarifleri paylaşarak para kazanabileceğiniz diğer bir yöntem ise tarifalpisir.com gibi siteler üzerinden tariflerinizi paylaşmaktır.Fakat buradan kazanacağınız miktar diğer yöntemlere göre çok daha az olacaktır.

İnternet ortamında para kazanabileceğiniz onlarca yöntem var.Hanımlar için yemek tarifleri paylaşarak para kazanmak kazançlı olduğu kadar da keyiflidir.Paylaşmış olduğunuz tariflerin başkaları tarafından denenip beğenilmesini kim istemez ki?

Bu konumuzda sizlere evde ek iş olarak yapabileceğiniz yemek tarifleri paylaşarak para kazanma yöntemlerinden bahsettik.Bir diğer konumuz olan Pasta Börek Yaparak Para Kazanmak konumuza da göz atabilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. 05/02/2019

    Kahvaltıda, kek, kurabiye veya pastalarınızı süslemekte kullanabileceğiniz reçeli paylaşmayı deneyin.Ben yaklaşık 3 aydır blogumda farklı tarifler paylaşıyorum baya ilgi görüyor tüm hanımlara tavsiye ederim ??

  2. 06/02/2019

    tarifleri video şeklinde çekip youtube a falan yüklemek daha iyi olur bence..şahsen ben tarif bakınacağım zaman videolu anlatım olanlara öncelik veriyrm

  3. 07/02/2019

    bir uygulama vardı eski telimde kullanıyordum yemek tarifi gönderiyordnz diğer kullnclar oy falan veriyordu yorum yapıyordu oda güzeldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir