1. Ana Sayfa
  2. Ulaşım Fiyatları
  3. Yenikapı Bandırma 2020 Feribot Fiyatları & Arabalı Vapur Tarifesi

Yenikapı Bandırma 2020 Feribot Fiyatları & Arabalı Vapur Tarifesi

9

İstanbul’un en çok tercih edilen ulaşım noktalarından olan Yenikapı her gün yüzbinlerce insanı ağırlıyor. Yenikapı Bandırma feribotu da sıkça tercih ediliyor. Peki 2020 Yenikapı Bandırma Feribot fiyatları ne kadar? Arabalı vapur fiyatı nedir?

  • Ekonomi sınıfı için fiyatlar 53 TL’den başlar.

İDO Bandırma hattı esnek bir fiyatlandırma sistemine sahiptir. Yani erken alım yaparsanız 53 TL’den alabilirsiniz. Sefer tarihi yaklaştıkça fiyat artar. 53 TL olan erken fiyat seferden bir gün öncesinde ekonomi sınıfı için 77 TL, business sınıf için de 94 TL’ye kadar çıkar. Bu tamamen vapurun kapasitesine ve alım rağbetine göre değişir.

Sonbahar kış mevsimi için sadece Cuma ve Pazar günler arabalı sefer düzenlenir. 2020 yılı güncel arabalı vapur fiyatları aşağıda yer alıyor.

  • Arabalı vapur ücreti ekonomi için 246 TL’dir.
  • Arabalı vapur ücreti business için 276 TL’dir.
  • Arabalı vapur ücreti business class için 1200 TL’den başlar.

Bandırma Yenikapı – Bostancı feribot fiyatlarında İDO yine esnek fiyat tarifesi uygular. 2020 yılı için güncel rakamlar 48 ile 72 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap