1. Ana Sayfa
  2. Ulaşım Fiyatları

Yenikapı Bandırma 2023 Feribot Fiyatları & Arabalı Vapur Tarifesi

Yenikapı Bandırma 2023 Feribot Fiyatları & Arabalı Vapur Tarifesi
0

İstanbul’un en çok tercih edilen ulaşım noktalarından olan Yenikapı her gün yüzbinlerce insanı ağırlıyor. Yenikapı Bandırma feribotu da sıkça tercih ediliyor. Peki 2023 Yenikapı Bandırma Feribot fiyatları ne kadar? Arabalı vapur fiyatı nedir?

  • Ekonomi sınıfı için fiyatlar 78 TL’den başlar.

İDO Bandırma hattı esnek bir fiyatlandırma sistemine sahiptir. Yani erken alım yaparsanız 53 TL’den alabilirsiniz. Sefer tarihi yaklaştıkça fiyat artar. 78 TL olan erken fiyat seferden bir gün öncesinde ekonomi sınıfı için 84 TL, business sınıf için de 94 TL’ye kadar çıkar. Bu tamamen vapurun kapasitesine ve alım rağbetine göre değişir.

Sonbahar kış mevsimi için sadece Cuma ve Pazar günler arabalı sefer düzenlenir. 2023 yılı güncel arabalı vapur fiyatları aşağıda yer alıyor.

  • Arabalı vapur ücreti ekonomi için 246 TL’dir.
  • Arabalı vapur ücreti business için 276 TL’dir.
  • Arabalı vapur ücreti business class için 1200 TL’den başlar.

Bandırma Yenikapı – Bostancı feribot fiyatlarında İDO yine esnek fiyat tarifesi uygular. 2023 yılı için güncel rakamlar 78 ile 82 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap