1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. Ziraat Bankkart Combo Nedir ? Avantajları 2021 ||

Ziraat Bankkart Combo Nedir ? Avantajları 2021 ||

featured

Ziraat Bankkart Combo Nedir ? Avantajları

Ziraat Bankası, Maximum ile yollarını ayırdıktan sonra tüketicilerine sunduğu Ziraat Bankkart Combo Nedir ? Kullanıcısına ne gibi avantajlar sağlamaktadır ? Combo limiti ne kadar gibi birincil tüketicinin sorduğu tüm soruları bu yazımızda cevaplayacağız.

Ziraat Bankkart Combo içinde Banka kartını ve Kredi kartını içeren tek bir karttır. Bu kart ile hem banka hesabınızda yer alan para ile alışveriş yapabilir hem de kredi kartı limitinizi kullanabilirsiniz. Tek cümle ile çok basit gibi gelse de Bankkart Combo size çok fazla avantaj sunmaktadır.

Örneğin kartınızla bir marketten alışveriş yaparken pos cihazı size banka kartından mı yoksa kredi kartından mı çekeceğinizi sorabilir. Yani sizin isteğinize göre ödeme banka kartından veya kredi kartından yapılabilir. Hatta Combo kart size kredi kartından çekim yaptığınızda sonradan taksitlendirme gibi mükemmel avantajlar sunuyor.

Combo kart, Halkbank’ın advantages bünyesinden ayrıldıktan sonra ortaya çıkardığı Paraf kart ile birçok benzerlik gösteriyor fakat arkasında Ziraat bankası gibi devletimizin köklü bir bankasının olması ona pek çok avantaj sağlıyor. Örnek vermek gerekirse bu kart sayesinde internet alışverişinizi daha güvenli bir hale çevirmek için sınırsız sanal kart oluşturabilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bankkart Combo Avantajları ve Özellikleri

Çoğu bankanın kendisine özel harcama yaptıkça biriken lira tipleri vardır. Ziraat Bankası’na ait olan Bankkart Combo’nun ise Combo liraları var ve size harcama yaptıkça bunlar birikiyor ve ihtiyacınız olduğu anda anlaşmalı iş yerlerinde harcama yapabiliyorsunuz.

Combo kartının getirdiği diğer bir özellik ise sonradan taksitlendirmedir. Taksit yapmayan iş yerlerinden alışveriş yaptıktan sonra Ziraat bankası telefon bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasını kullanarak aldığınız ürünü 6-12-18 aylık şekilde taksitlendirebilirsiniz ve çoğu zaman bu taksitlendirmeden faiz alınmıyor.

Combo kartının getirdiği farklı bir özellikle ise nefes ayları özelliğidir ve bu benim en sevdiğim özelliktir. Nefes ayları size şunu sağlıyor, mesela 10.000 TL değerinde bir borcunuz var ve bunun %50’lik dilimini ödediniz işte tam burada nefes ayları özelliğini kullanarak kalan %50’lik kısmı faizsiz olarak erteleyebilirsiniz. Bu işlemi de yapmak için yine mobil bankacılık uygulamasını ve telefon bankacılık uygulamasını kullanabilirsiniz.

Combo’nun sahip olduğu ve benim size son olarak bahsetmek istediğim özellik ise Ayın Sektörü uygulamasıdır. Combo kart ayın sektörü nedir ve nasıl yararlanılır ? Bu özelliğide size bir örnekle açıklamak istiyorum. Geçtiğimiz ramazan ayında Combo kart ile her 100 lira harcamanızda 10 lira değerinde Combo parası kazanıyordunuz ve toplamda 100 tl değerinde combo lira kazanabiliyordunuz. Bunlara ek olarak belirlenen sektörlerde harcamalarınıza ek %30-40 indirim kazanma şansını size sunuyor.

Bankkart Combo Çeşitleri Nedir ?

Bankkart Combo 7 farklı kart içermektedir ve size en uygun kartı bu çeşitler arasından seçmeniz gerekiyor.

  1. Bankkart Combo
  2. Bankkart Combo Gold
  3. Bankkart Genç (KYK Kredi ve Burs alanlara bu kart veriliyor)
  4. Bankkart Business
  5. Bankkart Girişimci
  6. Bankkart Combo Platinum
  7. Bankkart Başak

Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bu kartı almak için birçok yöntem var. Bunların arasında Ziraat Bankası telefon bankacılığını aramak, SMS ile başvuru yapmak, Mobil bankacılık ile başvuru yapmak ve son olarak ise şubeye giderek başvuruda bulunmak var. Size tavsiye edebileceğim en kolay yöntem SMS ile başvurmaktır.

Başvuru için Combo yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı yazarak 4757 numarasına mesaj atmalısınız. Ziraat Bankası yetkilileri kısa zaman içinde size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaklar.

Ziraat Combo Kart Aidatı Alıyor mu ?

Eğer klasik combo kredi kart alırsanız yıllık aidat ücreti 10 liradır. Fakat bu ücret Bankkart gold için 39, platin kart için 47 lira olarak belirlenmiştir.

Ziraat bankasıyla alakalı içerikler:

Ziraat Bankası Kartı İnternete Açma ve Kapatma (Hızlıca) Ziraat bankasından satılık icralık arabalar
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap